Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

böyle bir olay nasıl yapabilirim yardım?

Benzer konular

mustafanazif

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.mustafanazif.com
arkadaşım bahsettiğin şey, öyle sıradan bir çalışma değil: )
saydam olan canlıyı yapmak kolay... after effects'te rahatlıkla yapılır.... arabaya girdiği kısma kadar iş kolay.
fakat sonnrası biraz müşkil... uğraşmak lazım...

xdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arabada transformers işi sıkıntılı

yas_yil

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arabada transformers işi sıkıntılı

Sorduğun soruya bakılırsa daha amatörsün o yüzden önce programa hakim olmalısın. Modelleme, ışık, Xpresso, mograph, ... bunları çok iyi bilmen lazım. Öyle iki tane eğitim videosu izleyip yapılacak şeyler değil bunlar. Ayrıca bilgisayarının özellikleri ne bilmiyorum ama bu animasyonları yapacak bilgisayarın özellikleri bayağı iyi olması lazım. Birinin bilgisayarını görmüştüm 16 çekirdek işlemci 32GB Ram vardı Ekran kartını hiç söylemeyeyim:smile:. Bu bilgisayarları Türkiye de ancak şirketlerde, üniversitelerde,... server olarak kullanırlar. Ben böyle birşey yapmış olsaydım herhalde render birkaç ay sonra biterdi. Bende sonucu beklemekten herhalde çatlardım:sweating:. Gözünü korkutmuş gibi olmayayım.:wink:

xdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet başlangıç ama kolay bir iş olmadıgının farkındayım, sistem olarak elimdeki gerçekten düşük İ7 950 cpu 12gb RAM ekran kartı var sistemin yetersiz oldugunun farkındayım bu iş için en az 8 çekirdekli mac pro ile çalışma yapmam gerek buna katılıyorum şuan başlangıç oldugu için yeterli olduğunu düşünüyorum.istedigim kullanılan teknikler ile ilgili örnekler, ders veya dökümanlar