Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Broşür (Sedef )

Designerrr

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar koltuk döşemesi yapan bi firmaya yaptığım broşür çalışması.

2-sedef.jpg

neva

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bir koltuk firması broşürü için arka fon fazla ciddi deilmi siyah harici bir renk olsaydı daha iyi olurdu bence gerisi iyi olmuş emeğine saglık iyi çalışmalar

Designerrr

🌟Usta Tasarımcı🌟
https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84
kural 28 lütfen kurallarımıza dikkat edelim ayrıca iletişim bilgilerini sansürlemeniz gerekmektedir.

Özür dilerim. iletişim bilgilerini sansürledim. Konu başlığıda zaten admin tarafından düzeltilmiş heralde.

Ek olarak kenarlar bıçakta gidecek ve bilgiler zaten görünmeyecek. Önlem için 1 cm kadar iç kısımda çalışmalısınız.

Bu sadece müşteriye örnek olarak sunulan bir çalışmadır. Onay alındıktan sonra düzeltmeler yapılacak.

bir koltuk firması broşürü için arka fon fazla ciddi deilmi siyah harici bir renk olsaydı daha iyi olurdu bence gerisi iyi olmuş emeğine saglık iyi çalışmalar

Müşteri siyah ağırlıklı ciddi ağır bi tasarım olmasını özellikle belirtti arkaşıadm.

kasvera

🌟Usta Tasarımcı🌟
siyah ve kırmızı uyumunu göremiyorum kardeşim bu iki renki düşman etme birbirine burda koltuklar havada kalmış bir yere sabitlesen daha güzel olurdu bir diğeri ise arka fondaki çizgiler sırıtıyor ....cc

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
koltuklara fazla efek verilmiş.zemin hiç olmamış,home collection yazısını aynı sayfada iki kez kullanman gereksiz.bu arada döşeme kumaşlarıda çok demodeymiş:)

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
ben zaten onu espirisine söylemiştim yani o kumaşları gördüğüm anda orda kaplatmam:D