Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bu çalışmayı photoshop ta nasıl yaparım

poetmen

🌟Usta Tasarımcı🌟
bu çalışmanın aynısı yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar şimdiden teşekkürler. ben daha çok corel kullanıyorum orta derecede de photoshop biliyorum corel de yapa biliyorum ama tam oval olmuyor bu çalışma daha çok kare ve çizgisel oluyor corel soru ve sorunlarınız bölümünde açtım konuyu ama yanıt veya çözüm gelmedi bende bu alana da açayım dedim bir kaç gün zamanım kaldı ilginiz için şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar.

graphic1my.jpg

Benzer konular

racoon_tr

🌟Usta Tasarımcı🌟
photoshopta;
custum shape tool ile boş sayfaya kalp çiz bunu seçili alan yap yeni layer olarak al
sonra bu layerı kopyala ve kalp çevresi kadar büyüt büyük kalbin içindeki küçük kalbi sil
style bölümünden yada effect kısmından yanlarını bevel ile şişir gerisi kolay zaten olmazsa ************ ekle detay vereyim...

Moderatör tarafında düzenlendi:

poetmen

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilgin için teşekkür ederim dediklerini bilgimce yaptım ama tam net bir sonuc alamadım

sorunu tam olara çözmüş değilim hala yardımınıza ihtiyacın var arkadaşlar bilginize

poetmen

🌟Usta Tasarımcı🌟
vallahi ir sürü program indirdim convertler kayıtlar falan ama sonunda oldu galia video... :D
çok iyi ir ders değil ama yol görterir herhalde...acemiliğime verin :D

usta çok sağ ol ellerini sağlık yapmaya yapmışsın da benim gibi fotoşop özürlü biri
biraz zor yapar bu vidiyoadan :) ama eline sağlık iii olmuş. bende corel halini yayınlayım bari.

42465792.jpg

ama yinede 2 side tam aynı değil biraz daha ugraşmak lazım. :wink:

Son düzenleme:

racoon_tr

🌟Usta Tasarımcı🌟
ya zaten bire bir hemen hiç kimse hiç bir çalışmayı aynen yapamaz
2 ben oturup aynısını yapmaya çalışmadım sadece yolu göstermek amacım yoksa yapar yollardım dimi yani hepsini yapsak bile o gülü bulamayız
amaç yol olsun biri yürüsün... saygılar...

poetmen

🌟Usta Tasarımcı🌟
ya zaten bire bir hemen hiç kimse hiç bir çalışmayı aynen yapamaz
2 ben oturup aynısını yapmaya çalışmadım sadece yolu göstermek amacım yoksa yapar yollardım dimi yani hepsini yapsak bile o gülü bulamayız
amaç yol olsun biri yürüsün... saygılar...

evet haklısın saten yolumuzuda bulduk sayenizde yaptık bir şeyler oldu artık müşterinin taktirine kalmış yannız bir sorun daha var şimdi bu çalıma 3 renk bir çalışma kırmızı mavi yeşil kullanmışlar benim calışma 4 renk matbaa diyorki olmaz beni zarar ettirme film kalıp parası vallaha kusura bakmayın dedim işinize gelirse ne işmiş be dert sahibi oldum ...:smile:

racoon_tr

🌟Usta Tasarımcı🌟
ne diyeyim bilemedim
Allah kolaylıık versin... :)

poetmen

🌟Usta Tasarımcı🌟
ne çalışmaymış be tututrdular aynısı olacak bire bir diye. bu iş yüzünden photoshop ögrenecem galiba.