Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bu mavi çizgileri nasil silebilirim?

apparent

🌱Yeni Üye🌱
net üzerinden bir pcde dosyasi indirdim ama screen shotta ki mavi çizgilerle bölgelenmiş. bir zararı yok ama nasil silebilirim merak ettim? ve bu çizgiler nasıl eklenebilir bunlar?

asdasdpf.png

Benzer konular

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
photoshopta mı bu çizgiler corel de mi

hllyyc

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.grafiking.com
photoshop ise; ctrl+r ile cetvelleri açıp kapatabilirsin.Eğer mavi çizgileri kaldırmak istiyorsan ( cetvellere tıklayarak renkleri değiştirilebilir ) ister View - Show - Guide ( kısayolu ctrl + ; ama bende hiç çalışmadı :) ya da ok seçili iken ( okun kısayolu "v" ) çizgiyi cetvelin üzerine sürükle bırak.Bu kadar :) Çizgi çekmek istiyorsan eğer cetvelin üzerine basılı tutup koymak istediğin yere sürükle dikkat et sayfadaki çalışma alanının dışında görünmez.

apparent

🌱Yeni Üye🌱
photoshop ise; ctrl+r ile cetvelleri açıp kapatabilirsin.Eğer mavi çizgileri kaldırmak istiyorsan ( cetvellere tıklayarak renkleri değiştirilebilir ) ister View - Show - Guide ( kısayolu ctrl + ; ama bende hiç çalışmadı :) ya da ok seçili iken ( okun kısayolu "v" ) çizgiyi cetvelin üzerine sürükle bırak.Bu kadar :) Çizgi çekmek istiyorsan eğer cetvelin üzerine basılı tutup koymak istediğin yere sürükle dikkat et sayfadaki çalışma alanının dışında görünmez.

teşekkür ediyorum :angel: