Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bütün Grafikerlere Selam

DestanYazan

Acemi Tasarımcı
Herkese selamlar,
Uzun zamandır siteye üye olmayı planlıyordum ve bugün itibariyle artık buradayım :)

10 yıldır Web Tasarım ve Web Yazılım işiyle profesyonel olarak uğraşmaktayım. 100'den fazla internet sitesi kurdum. Bir çok forumda web tasarımcı olarak çok kişiye yardımcı oldum fakat grafikerlik konusunda burada ağırlıklı olarak öğretmekten ziyade öğreneceğim :)

Photoshop ve grafikerlik ile amatör olarak, yaptığım web sitelerinde işimi görecek kadar ilgilendim. Fakat kısmetse ileride internette yeni bir iş kurmayı düşünüyorum ve grafikerlik bilgimi daha da fazla geliştirmem gerekiyor.

Başta burası olmak üzere, burası vesilesiyle en ufak bir bilgi öğrenmemi sağlayacak olan herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

İyi forumlar, iyi paylaşımlar.

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Yeni bir üyemiz var demek B|

Rehberimiz size mekanı gezdirirken arkadaşlar da kazanın altını yakıyor olacaklar :D :D
Rahatınıza bakın burda herkes tazekan canlısıdır :D :D
Öhüm! Ben deniz, mekanın enerji ve sinerjiden sorumlu telaşe bakanı :D :D

Bu kadar protokol yeter sanırım ilerde boş bi süpürge olacak, üstüne zimmetliyorum :D :D hahahaha

Umarım espri anlayışın kuvvetlidir değilse de o senin sorunun ;)
Forumdan keyif ve bolca bilgi alacağın konusunda şüphem yok..
Hoşgeldin bakalım..

DestanYazan

Acemi Tasarımcı
Hoşgeldiniz,

Rehber olma konusunda Forum Kullanımı - Grafikerler - Türkiyenin Büyük Grafikerler Topluluğu - Grafik Tasarım adlı alanı kullanabilirsiniz.
Gerek sizin çalışmalarınızı incelemek gerekse sektörel bilgileriniz ve açılan konulara yorumlarınızı bekliyoruz olacağız.

Tekrar hoşgeldiniz, iyi forumlar.

Teşekkürler hocam.
Forum kurallarına ve bilgilerine dair göz gezdirdim. 4 yıl kendi forumumu yönettiğim için hepsi konusunda ziyadesiyle bilgi sahibiyim =)

Bir çok Web Tasarım forumunda yüzlerce arkadaşa yardım etmişliğim var fakat Grafik Tasarım konusunda burada bana fazla laf düşeceğini zannetmiyorum =) Yine de elimden geleni yapmaya çalışacağım.

Bilgi vermekten ziyade sorularımla umarım sizi bunaltmam :D

Yeni bir üyemiz var demek B|

Rehberimiz size mekanı gezdirirken arkadaşlar da kazanın altını yakıyor olacaklar :D :D
Rahatınıza bakın burda herkes tazekan canlısıdır :D :D
Öhüm! Ben deniz, mekanın enerji ve sinerjiden sorumlu telaşe bakanı :D :D

Bu kadar protokol yeter sanırım ilerde boş bi süpürge olacak, üstüne zimmetliyorum :D :D hahahaha

Umarım espri anlayışın kuvvetlidir değilse de o senin sorunun ;)
Forumdan keyif ve bolca bilgi alacağın konusunda şüphem yok..
Hoşgeldin bakalım..

Nereden süpürmeye başlayayım? :D

Sıcak karşılama için teşekkürler =) ( Sıcaklık altı yakılan kazandan geliyor sanırım :D )