Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bülent Öner Kuaför Kartvizit

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
Firmaya ilk örnek olarak yaptım ama beğenmedi bende paylaşmak istedim eksiği vardır düzenleme yapmadım

Benzer konular

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Madem saç kullanmaya niyetlendiniz, gerçek saç kullanın bence. Birde arka tarafta yazılar arasında çok gereksiz bir boşluk var. Bir yüzeyi dikey kullanınca diğer yüzeyide dikey kullanmak zorunda değiliz. Yazılı kısmı yatay çalışın bence

suzani

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bence biraz daha araştırmalı. Bir de daha sade bir çalışma yapmanızı öneririm. Çok karışık şeyler yerine birkaç çizgi ile daha sade hoş ve şık şeyler çıkarabileceğinizi düşünüyorum ama siz gene de böyle bir fikirde devam etmek istiyorsanız çok sağlam bir fikir ve çalışma gerekir.

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
Bence biraz daha araştırmalı. Bir de daha sade bir çalışma yapmanızı öneririm. Çok karışık şeyler yerine birkaç çizgi ile daha sade hoş ve şık şeyler çıkarabileceğinizi düşünüyorum ama siz gene de böyle bir fikirde devam etmek istiyorsanız çok sağlam bir fikir ve çalışma gerekir.

Çok özür dileyerek tekrar sormak istiyorum tam olarak ne demek istediğinizi anlamadım tekrar açıklar mısınız? Fikirlere her zaman saygım vardır eleştiriye de ama cidden eleştirinin ne olduğunu anlayamadım.. Teşekkürler

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
Madem saç kullanmaya niyetlendiniz, gerçek saç kullanın bence. Birde arka tarafta yazılar arasında çok gereksiz bir boşluk var. Bir yüzeyi dikey kullanınca diğer yüzeyide dikey kullanmak zorunda değiliz. Yazılı kısmı yatay çalışın bence

Teşekkür edebilirim sadece yorumunuza....

xXQq

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bülent Bey'i destekliyorum.