Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bunu nasıl bire bir çizebilirim :((

siet.kafta

🌱Yeni Üye🌱
bunun aynısını çalışmam lazım ama renklendirmeyi yapamıyorum katmanlar halınde aça aça embos vererek vb yollar denedim :( ama olmuyor nasıl çalışırım acaba yardımlarınızı bekliyorumm :(

tanker.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
photoshop programda pen tool ile + gradient toll ve Filter - Liquify yardımı ilk yapabilirsiniz...

Corel ve İllustrator programlarda Mash Tool İle yapabilirisniz

different

🏅Acemi Tasarımcı🏅
illustrator mesh ama şu var van gogh bile çizdiği çizginin aynını ikinci kez çizemezmiş yani ufak tefek farklılıklar olucaktır mutlaka

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
illustrator mesh ama şu var van gogh bile çizdiği çizginin aynını ikinci kez çizemezmiş yani ufak tefek farklılıklar olucaktır mutlaka

bu van gogh ve onun tablolar çok özel bunun için aynısı yapmak ne için lazım? ama van gogh un çok çok çok kopyalar var....

ayrıca bunun için biz grafikeriz... diyelim ki müşteri size iş verdı, bir tasarım ama logosu sadece JPG olarak var... ne yapıyoruz aynısını çizmek zorundayiz çünkü o bir kurumsal...

gsalper

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Pen tool ve Gradient Yeterli Bencede.

different

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kasta haklısında logo çizmek ayrı ben gerçekten birebir aynını çizemiceğim ışıklı gölgeli meshli logolar olunca bu logoyu çizdirdiğin yerden al gel diyorum müşterime alamam diosa parasını öde çizdirdiğin grafikere ve al ben bunu çizmem diorum ve karşıdaki grafikerin hakkınıda biraz olsun korumuş oluyorum

kocagöz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
pen tool yeterli diy düşünüyorum

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bende yenı basladım ama bencede bır adet Freehand, Pen tool ve Gradient yeterlı dıye dusunuyorum...
Hem vektorel olacağından daha cok ısıne yarar...
Okadarda zor bır ıs degıl kı bunu cızmek...