Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bursa'da Grafik Tasarımcı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hemac79

🌱Yeni Üye🌱
12 yıllık grafik tasarımcıyım. Mac ortamında Freehand, Photoshop çok iyi decerece, Indesing, Acrobat, Illustrator, QuarkXpress Orta düzeyde kullanıyorum. Sürekli ajans ortamında Grafik sorumlusu veya tasarımcı olarak çalıştım. Matbaa bilgim ileri düzeydedir.

poseidon

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
positivedesign.webs.com
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

hemac79

🌱Yeni Üye🌱
12 yıllık grafik tasarımcıyım. Mac ortamında Freehand, Photoshop çok iyi decerece, Indesing, Acrobat, Illustrator, QuarkXpress Orta düzeyde kullanıyorum. Sürekli ajans ortamında Grafik sorumlusu veya tasarımcı olarak çalıştım. Matbaa bilgim ileri düzeydedir.

hemac79

🌱Yeni Üye🌱
Bursada Grafik Tasarımcı

hemac79

🌱Yeni Üye🌱
Tecrübeli Grafik Tasarımcı / Bursa

Bursada 14 yıldır reklam ajansı tecrübem var. Bursa'nın ve Türkiye'nin önemli firmalarına iş yaptım. Mac ortamında tüm grafik programlarını iyi derecede kullanıyorum. Adobe Creative Suit (Photoshop, Indesign, Illustrator, Adobe Acrobat) Freehand.

iletişim
erkan@atrcreative.net / mail & msn
ecengiz_79@hotmail.com

bellemagazin

🌱Yeni Üye🌱
Aylık yayınlanan magazin aktüel dergimizde dergimizşin grafik sayfa tasarımı bölümünde çalışabilirseniz görüşebiliriz.
EROL ALBAYRAK
0 543 678 03 53

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...