Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

buzdolabı poşeti tasarımları

By Ömrüm

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yalnız üst kısımdaki bilgilerin hiç biri elimde mevcut değil o yüzden öyle karaladım :angel: hatta copy paste ettim :))

ambalaj001.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Çalışmanız web ortamına uygun boyutlara sahip değil. Bu nedenlerden dolayı çalışmanızı küçülterek tekrar yükledim. Bundan sonraki çalışmalarınızda, baskı formatında değilde, web ortamına uygun editlerseniz sevinirim. Örneğin 72 dpi ve A4 boyutları sizin çalışmanızın editlediğim boyutudur.

By Ömrüm

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilk denedim küçük oldu o yüzden büyük ebat koymak zorunda kaldım. :$ teşekür ederim.

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Çalışma genel olarak iyi, renkler biraz daha canlı olabilirdi, sarı yeşil ağırlıklı biraz rahatsız etti beni. Çalışmanın geneline göre meyveler daha koyu tonda kalmış. Oda dikkatimi çekti. Bunların yanında genelinde temiz çalışmışsın.
Emeğine sağlık.

By Ömrüm

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
albenisi olsun die meyveleri göze çarptırdım :)
renkte jpeg yaptığımdan dolayı sanırım,çalışmamda olsaki canlı renkler ama :S

By Ömrüm

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
38 kere bakan var ama 1 yorumcu var :(

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
çok hoş gerçekten :)

Ama bu görsel güzelliği o şeritler bozmuş diye düşünüyorum sanki çalışma ile o şeritler başka ellerden çıkmış gibi :)

onları kaldır yada daha estetik bir hale getir bence :)

deahtangel

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben beğendim genelde mavi tonlarda yapılıyor buzdolabı poşetiyle ilgili tasarımlar farklı renkler kullanman bence hoş bi mizanpaj yaratmış zaten daha fazlada yapabileceğin bişey yok ama müşterin bence senden et imajlarıda isteyebilir ambalajın üzerinde gibime geliyor eline sağlık ama buzdolabı poşeti yazısının fontu güzel güzel olmasınada konturleri değilde yazının rengi için daha dikkat çekici bir renk kullansan daha iyi olabilir paylaştığın için teşekkürler emeğine sağlık

By Ömrüm

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çizgiler olmadanda yaptım fakat beğenmediler :D
görüşün için teşekürler

ALOR

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çalışmalarınızı gerçekten çok başarılı buldum,çok güzel görünüyorlar,ellerinize sağlık.

By Ömrüm

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çalışmalarınızı gerçekten çok başarılı buldum,çok güzel görünüyorlar,ellerinize sağlık.

teşekür ederim. çalışmayı dahada zenginleştirdim yüklediklerimden daha da güzel oldu desem ayıp olmaz sanırım :D