Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Caddebostanda ki prodüksiyon şirketine ekip arkadaşları aranmaktadır..!

kursunkalem

🌱Yeni Üye🌱
Caddebostanda yeni oluşturulmakta olan şirketimiz bünyesinde görev alacak arkadaşlara ihtiyacımız vardır.

MOTION GRAPHIC

Üç boyutlu animasyon (tercihen maya) ve compositing konularına belli ölçüde vakıf olunması ve bu bilginin ve tecrübenin estetik ile harmanlanarak
Logo animasyonları, jenerikler ve buna benzer projelerin gerçekleştirilmesi.

After Effect, Maya, 3D Max, Photoshop, (Platform, Windows + Mac) ( Tecrübeye göre farklı programlarda kulanılabilir )

Bu poziyonda "tam gün" çalışmak isteyen arkadaşların demo reel göndermeleri veya internet üzerinden izlenebilir formatta iletmeleri rica olunur.

KURGU OPERATÖRÜ

Adobe Premiere Pro, Fnal Cut Studio veya Edius üzerinde rahat çalışabilecek hızlı, ses kurgusuna hakim, tecrübeli, tanıtım filmleri, klip montajı gibi projelerin gerçekleştirilmesi.

Adobe Production Suite (Premiere pro, After Effect, Final Cut, Edius, SoundBooth)

Lütfen İletişim bilgilerinizi ve cv nizi cv@sony.net adresine yollayınız.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

kursunkalem

🌱Yeni Üye🌱
mail adresi düzeltmesi

başvurularınız için vermiş olduğumuz mail adresimizi düzeltiyorum, teşekkür ederim.

cv@s0ny.net adresine başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.