Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

can sıkıntısından yaptım

efsunlu_kizz

🏆Pro Tasarımcı🏆
73786969eg5.jpg

canım sıkıldı bende çizim dedim tamamen hayal ürünü :) ama yaparkende canım sıkıldı ugrasmak istemedim

Benzer konular

deboa

🌱Yeni Üye🌱
piramitler altın külçelerinden yapılmış gibi :) eline sağlık

graphi_peri

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel olmuş eline emeğine sağlık

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
ellerine, emeğine sağılık...yaz geldi, tatil hayalleri:) güzel

can sıkıntısından bu tasarım yaptım diyorsun, ama yaprken sıkıldım bıraktım, yok öyle şey, sonuna kadar sabırlı olman lazim;)

sağ taraf kahve rengi tonlarla bir şekil oluşturdun oraya kendi resim (tatilden) yerleşterebilirsin.

iyi çalışmalar

efsunlu_kizz

🏆Pro Tasarımcı🏆
ellerine, emeğine sağılık...yaz geldi, tatil hayalleri:) güzel

can sıkıntısından bu tasarım yaptım diyorsun, ama yaprken sıkıldım bıraktım, yok öyle şey, sonuna kadar sabırlı olman lazim;)

sağ taraf kahve rengi tonlarla bir şekil oluşturdun oraya kendi resim (tatilden) yerleşterebilirsin.

iyi çalışmalar

sanırım yeni tatilden gelmemin vermis oldugu bir duyguyla yaptım ;) özellikle çizimimi gelistirmeye calıstırdıgım için çizmekten sıkıldım resmi büyük yükleyemedim ufak ayrıntılar sıktı beni tavsiyeni göz önünde bulundurcam tsk ederim

suleymankkoklu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
can sıkıntısından yaptığın belli çöl yapmışsın :) canın sıkılmasaydı deniz,yeşillik gibi mavimsi iç açıcı şeyler yapardın..
güzel olmuş ancak tamamlayamaman üzücü. sağdaki k.rengi olayı halletseydin bari.
bir de bunu bir resim üzerinden mi çizdin yoksa bi yere bakarak mı (gerçi hayal gücü demişsin)
tebrikler

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
can sıkıntısıyla insan cok iyi işler çıkarır bilyosun dimi ;) bilmiyosan yaptıgın işe bi daha bak :) begendim valla

efsunlu_kizz

🏆Pro Tasarımcı🏆
can sıkıntısından yaptığın belli çöl yapmışsın :) canın sıkılmasaydı deniz,yeşillik gibi mavimsi iç açıcı şeyler yapardın..
güzel olmuş ancak tamamlayamaman üzücü. sağdaki k.rengi olayı halletseydin bari.
bir de bunu bir resim üzerinden mi çizdin yoksa bi yere bakarak mı (gerçi hayal gücü demişsin)
tebrikler

ben yesilligi sevdigim gibi çölleride severim :) ki mısır gitmek istedigim ülkelerden biri bunu bir resim üzerinden cizmedim bir yere bakarakta cizmedim resmi büyük yükleyebilseydim(program devamlı hata veriyor ) cok fazla çizim hatam oldugunu görebilirdin
tsk yorum için

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
biraz daha büyük yüklersen gorseli daha detaylı inceleyebiliriz.uzaktan hos gorunuyor.ellerine saglık.

atasoy

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bi şey yaparken yapmış olmak için yapmayın yanlış anlaşılmasın akıl vermek gib i değil bence şu soruyu sormak lazım (genel) kendimize acaba benbuna yeni ne katabilirim
öyle yapmak için yapmak olmuyor eleştirlere gelince bekrandu keşke vektörel hala getirebilmişsin güzel olacakmış
yinede eline sağlık