Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Casper Nirvana

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
casperpx5.jpg

Casper Nirvana internete 5 kat daha hızlı bağlanıyor
Dünyanın en büyük mikroçip üreticisi İntel, yeni dizüstü bilgisayar teknolojisini yerli bilgisayar firması Casper'ın Nirvana modeli için üretti. Centrino 2 teknolojisi ile üretilen Casper Nirvana, yalnızca masaüstü bilgisayarlarda sahip olunabilecek güç ve performansı sağlıyor.

Beş kat hızlı bağlantı kolaylığı sağlayan bilgisayarlar, kablosuz performans ve 2 kat fazla kapsama alanı gibi özelliklere sahip. Yeni Nirvana, flash bellek temelli bir depolama teknolojisi olan Intel Turbo Memory sayesinde yazılımın yüklenmesini ve sistemin açılmasını hızlandırıyor. Cihazda online oyunların oynanması, müzik indirilmesi veya video yayımı da eskisinden daha hızlı gerçekleşiyor. Düşük güç tüketimi sayesinde pil ömrü uzarken, enerji koruma teknolojisi ile verimliliğini de artırıyor. Intel Centrino 2 işlemcili Casper Nirvana 949 dolar + KDV - 1999 dolar + KDV aralığında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Ayrıca Intel Centrino 2 İşlemcili Casper Nirvana modelleri 1 aylık Turkcell 1 GB internet paketi hediyeli. Ekonomi Servisi

-Alıntıdır-

Benzer konular

BLUE_AZ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu ürünün serisini kullanan varmı ben almayı düşünüyorumda bir yazılımcıya nasıl gider kaldırırmı sizce

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
Casper pek önerdiğim bir marka değildir ama bu modelini hiç kullanmadım

Wampireblack

🌱Yeni Üye🌱
bende casper nirvana 2.4GHz santa rosa işlemcili model var, 1 sene içinde kartı yandı, ancak 1 haftada tek kuruş ödemeden teslim aldım. bunun dışında tek sorun kasasının boyasının zamanla hafiften kararmış olması (bilek koyma yerleri) onun dışında on numara laptop. markası casper olsa da içindeki ürünler orjinal parçalardır, bunları casper kendisi imal etmiyor :) uygun fiyatı ve yüksek özellikleri ile alınabilir.

doganza

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tanitim bastan asagi, gercegi yansitmayan, müsteriyi aldatma taktikleriyle dolu. Her marka cogunlukla ayni teknolojiyi kullaniyor, paraniz kadar hiz ve kalite bulmak mümkün. Önemli olan bence satis sonrasi destek/hizmet.

Casper´i bir kac kötü tecrübe nedeniyle ben de önermiyorum.

Grafield

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hp ile Toshiba varken aynı parayla daha iyi performans alabilirsiniz.. bencede öncelik diğer markalar olmalı arkadaşım

Güneşş1

🌟Usta Tasarımcı🌟
casper'a para verilmezzzz.....en buyuk pısmanlıklarımdan :D açtırrtmayın bana konuyu beyler