Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çatpınar Köyü Logo Çalışması

ercanarslans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.kaplumbagagrup.com
Çatpınar Köyü Logo Çalışması.. Sizce nasıl?

2798.jpg

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok renkli çok gölgeli ve çok karışık bir logo tasarımı için. ön planda olması gerken yazılar ufak haliyle okunurluğu düşük diğer görseller büyük olması gibi mantiken hataları mevcut aynı zamanda. emeğinize sağlık, başarılar.

• Beğen
Tepkiler: Nur

ercanarslans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.kaplumbagagrup.com
çok renkli çok gölgeli ve çok karışık bir logo tasarımı için. ön planda olması gerken yazılar ufak haliyle okunurluğu düşük diğer görseller büyük olması gibi mantiken hataları mevcut aynı zamanda. emeğinize sağlık, başarılar.

Aslında şöyle ya da böyle oldu diye kıvırmayacağım.. bakış açın önemli benim için. yorum için teşekkürler.

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
Köşede fes olmasa "heralde rozet bu" diye düşünebilirdim, çok renkli ve resimsel öğeler içeren bir logo olmuş.
Masamıza getirdiğin bu çalışma üzerinde biraz daha dur derim, kolay gelsin

ercanarslans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.kaplumbagagrup.com
Köşede fes olmasa "heralde rozet bu" diye düşünebilirdim, çok renkli ve resimsel öğeler içeren bir logo olmuş.
Masamıza getirdiğin bu çalışma üzerinde biraz daha dur derim, kolay gelsin

Masa muhabbetini benden çaldığın için aslında benım sana tesekkur etmem lazım :) bu cumlenın ağızlara dolandığı için daha da cok sevındım :)) neyse kardeşim yorumun ıcın sana da tesekkur ederım ;)

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Logo'da detayın fazla olması belirli kullanım alanlarında sıkıntı yaşatabilir bence üzerinde biraz daha çalışmalısın emeğine sağlık..

strathmore

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
alper-ozan.blogspot.com
Güzel çalışma fakat yazı karakterini değiştirip biraz efekt verebilirsin.biraz boşluk hissiyatı oluşturdu bende yani daha eklenebilecek şeyler olabilir.hmm mesela arka yuvarlağa tek renk vereceğine geçişli bir renk verebilirsin yada tek renk olarak daha koyu tonlar kullanabilirsin.eline sağlık:)

ercanarslans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.kaplumbagagrup.com
Güzel çalışma fakat yazı karakterini değiştirip biraz efekt verebilirsin.biraz boşluk hissiyatı oluşturdu bende yani daha eklenebilecek şeyler olabilir.hmm mesela arka yuvarlağa tek renk vereceğine geçişli bir renk verebilirsin yada tek renk olarak daha koyu tonlar kullanabilirsin.eline sağlık:)

"strathmore" aslında 3 adet gelenek ön planda olması gerektriği için daha fazla birşey eklemedim. Bunlar; şelale, pehlivanlar ve fes.. geçişli renk konusunda ise aslında geçiş var yalnız jpeg.'te pek belli olmamış.. siyahtan mavi ve siyahtan kırmızıya.. yorumun ıcın tesekkur ederım..

DarkSide

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Karışıklık bence fes'lerden kaynaklanıyor.. Fes'leri kaldırırsan güzel gibi..
Amblem'in içindekilerde senin çizimin ise ayrı bi güzel..

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok şirin olmuş gerçekten ellerine sağlık...

WoDPaCKeR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
usta yatık olan güreşçinin 3 kolu mu var ?