Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

cnc parçası

yakari34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar, cnc konusunda yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar. Fotoğrafını eklediğim parçadan tedarik etmem gerekiyor. cnc nin markasını modelini bilmiyorum eski bir şey, yedek parçasını bulmam son derece sıkıntılı. internette arama yapabilmem için parçanın adını bilmem gerek. yatak diye tahmin ediyorum ama emin olamadım. nasıl arama yapabilirim nasıl temin edebilirim? yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler kolay gelsin.

Benzer konular

yakari34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar, cnc konusunda yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar. Fotoğrafını eklediğim parçadan tedarik etmem gerekiyor. cnc nin markasını modelini bilmiyorum eski bir şey, yedek parçasını bulmam son derece sıkıntılı. internette arama yapabilmem için parçanın adını bilmem gerek. yatak diye tahmin ediyorum ama emin olamadım. nasıl arama yapabilirim nasıl temin edebilirim? yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler kolay gelsin.

( özür dilerim önceki mesajımda resim ekleyemediğim ve mesajı da silemediğimiçin tekrar yazmak zorunda kaldım)

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
Tamer abi selamlar...
Fuar dolayısıyla yoğunluk mevcuttu ...

Resimdeki parçanın adı Linear rulman

Sevgiler Saygılar.

mecityilmaz

🌟Usta Tasarımcı🌟

cnc takım tezgahları üzerine bir fabrikada çalışmaktayım. ihtiyaç olunduğu takdirde lazım olan tezgah , parça gibi konularda görüşebiliriz. kolay gelsin.

yakari34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba Mecit kardeş, yukarıda fotoğraflarını yolladığım ölçülerde liner rulmanı henüz tedarik edemedim. nasıl yardımcı olabilirsin?