Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Combo Press 5'li Transfer Makinesi + EPSON SX435 WIFI + Sublime Ürünler - Türkiye Geneli

baymyo

🌱Yeni Üye🌱
Combo Press 5'li Transfer Makinesi + EPSON SX435 WIFI + Sublime Ürünler

Marka / Model: Combo Press / 2012

Fiyat: 2000

Teslimat: Kargo Hariç

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Ürünler ile ilgili detaylı bilgi ciddi alıcılar ile görüşülecektir. Tüm ürünlerden bir paket yapılacaktır.

Resimde gördüğünüz tüm ürünlerden ve daha fazlası + press makinesi + sublime yazıcı + kağıtları dolan kartuş sistemi ve dolu mürekkepleri ile...

Sert zemin kağıdından Polyester kağıdına kadar yastıkların içleride dahil olarak gönderilecektir...

ortalama her üründen en az 3 adet bulunmaktadır fazlası var eksiği yok.. :)

resimler arasına eklemeyi unuttum kaliteli üzerine sublime baskı yapılabilir saatde dahil..

göndereceğim ürünleri saattığınız zaman bile hemen hemen ürünün yarı fiyatını çıkarmış olursunuz..

satış gerekçemiz;
işyerimizin konseptini değiştirmekteyiz bu sebebden dolayıda bu ürünlere artık ihtiyacımızın kalmamasıdır..

ürünler sıfır'a yakındır. daha 3 aylıktır. garantileri bulunmaktadır.

bursa kartuş garantisi altındadır...

combopress çok az enerji sarfetmektedir piyasadaki diğer press makinelerine göre şöylede denebilir yakmıyor kokluyor..

sublimasyon ürünlerini nereden nasıl tedarik ederim diyenler içinde yönlendirme tavsiyeler yapılır..

3 PAKET SERT ZEMİN KAĞIDI + 1 PAKET POLYSTER KAĞIDI VE DİĞER GÖNDERECEĞİM EKSTRA ÜRÜNLER İLE TAMAMEN SİZERİN ALIN İŞE BAŞLAYIN MODUNDA OMANIZI SAĞLAR..

LÜTFEN SADECE CİDDİ ALICILAR ARASINLAR...
SAYGILARIMLA..

E-posta: info@baymyo.com

Telefon: 0544 284 40 54

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

baymyo

🌱Yeni Üye🌱
teşekkür ederim... bu ürün için bu fiyatı sadece grafikerler net için yazdım sahibinden ve sanalpazarda bile daha fazla fiyat verdim..

bu fiyat sadece bu siteye özel..