Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Compucon Eos 2 Hakkında Sorularınız & Çözümleri

barisimmm

🌱Yeni Üye🌱
setup tamamlandiktan sonra cdisk.txt dosyasini
c:\compucon\eos\ klasoru ıcıne eskı dosyanın uzerıne kopyalayın
ve daha sonra mouse ın sag tusuna basarak ozellıklerden
salt okunur secenegını kaldırın.
programı calısıtırdıgızda mıcrosoft data object
hatası verır ıse dao klasoru altından yenı surum
yukleme yapabılırsınız

yukarıdaki tarfile eos2 kuraamdım bana yardımcı olurmununuz.eos üzerine tıkaldığımda;Error in cportio.sys driver yazısı çıkıyor tamam dedğimim zaman dao çikıyor tekrar tamam diyorum key for diye biz yazı çıkıyor yardımcı olabilirmisniz rica etsem

tamam dediğimde program kapanıyor komple yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

barisimmm

🌱Yeni Üye🌱
yukleme yapabılırsınız

yukarıdaki tarfile eos2 kuraamdım bana yardımcı olurmununuz.eos üzerine tıkaldığımda;Error in cportio.sys driver yazısı çıkıyor tamam dedğimim zaman dao çikıyor tekrar tamam diyorum key for diye biz yazı çıkıyor yardımcı olabilirmisniz
hataları tamam dediğimde programı kapatıyor komple yardımcı olursanız sevinirim şimdeden teşekkürler ...

derici1981

🌱Yeni Üye🌱
eos 2 xp ye kurduğunda o hatayı verir kardeşim sen onu windows 98 e kur o hatayı vermiyor

derici1981

🌱Yeni Üye🌱
yukleme yapabılırsınız

yukarıdaki tarfile eos2 kuraamdım bana yardımcı olurmununuz.eos üzerine tıkaldığımda;Error in cportio.sys driver yazısı çıkıyor tamam dedğimim zaman dao çikıyor tekrar tamam diyorum key for diye biz yazı çıkıyor yardımcı olabilirmisniz
hataları tamam dediğimde programı kapatıyor komple yardımcı olursanız sevinirim şimdeden teşekkürler ...

eos 2 xp ye kurduğunda o hatayı verir kardeşim sen onu windows 98 e kur o hatayı vermiyor

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
eos2 de atlama için manuel dikiş modunu kullanabilirsiniz. cekiç simgesi olmalı. ona tıkalyın. sonra atlamak istediğiniz yere bir vurus yapın..
bunun dısında bir yöntem oalrak ise. düzenleme modunda(E kısayol tusu) atlamak istediğiniz yere. yaptıgnız sargı-dkişi vs her neyse ondan son vurusu tutup sürükleyerek atlayacagınız yere tasıyın. gene atlama yapar. kesme koyacaksanız(makinenizin bıcagı warsa) alt menudeki makas simgesi ile koyabilirsiniz..

wasen

🌱Yeni Üye🌱
eos 2 programını nerden bulabilirim kullan mayı biliorum ama unutcam bu gidişle

netyanet

🌱Yeni Üye🌱
slm arkadaşlar eos 2 kullanmaya başladım bellli başlı şeylerini öğrendim ama bilmediğimde çok şey var. eos 2 nin kullanımı ile ilgili elinizde bilgi varsa paylaşabilirmisiniz.

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
slm arkadaşlar eos 2 kullanmaya başladım bellli başlı şeylerini öğrendim ama bilmediğimde çok şey var. eos 2 nin kullanımı ile ilgili elinizde bilgi varsa paylaşabilirmisiniz.

Iyi gunler, su an icin bakindim ama egitim bulamadim. Bir kac tavisye verebilirim; programi Turkceye cevirebilirseniz bircok sey basitlesir diye dusunuyorum, birde nakis makinesi kullanmayi biliyorsaniz, yani makinenin deseni nasil isleyecegini biliyorsaniz gene isler basitlesebilir.
Son olarak Eos 2'den ziyade, EOS 3 'u kurarsaniz onu ogrenmesi hem cok daha basit, hemde eos 3 icin compucon firmasinin kendi egitimleri dahi mevcut. Simdilik hizlica paylasmak adina kendi hostuma upload ettim buradan ulasabilirsiniz EOS 3'un COMPUCON tarafindan hazirlanmis orjinal-resmi egitim video ve resimli anlatimlarina.

Buradan

Saygilar,

Moderatör tarafında düzenlendi:

tiikerien

🌱Yeni Üye🌱
slm. windows 8 yüklü laptopa eos 2 kurdum.pek sorun yok fakat harici disket sürücü bağladım.bilgisayarım içinde 3,5 disket a: görünüyor bi sıkıntı yok fakat eos ta dosya diskete yaz dediğimde hata mesajları çıkıyor.sanırım eos 2 güncellemesi gerekiyor kendi sitesinden en son nisan 2004 te güncelleme yapılmış.yüklemeye çalıştım.key istedi eski keyi girdim işe yaramadı.ayrıca bu güncelleme sanırım işe yaramayacak disketi eosa nasıl tanıtabilirim

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
Sürücüleri bir kontrol edin, eos'u çeşitli uyumluluk modlarında çalıştırmayı deneyin, ayrıca yönetici olarak da deneyin, başka bir yol olarak ise Eos 3 kurarak deneyebilirsiniz. Bu arada hata alıyorum dediniz, o mesajları buraya yazabilirseniz daha rahat yardımcı olabiliriz.
Kolay gelsin.

tiikerien

🌱Yeni Üye🌱
Sürücüleri bir kontrol edin, eos'u çeşitli uyumluluk modlarında çalıştırmayı deneyin, ayrıca yönetici olarak da deneyin, başka bir yol olarak ise Eos 3 kurarak deneyebilirsiniz. Bu arada hata alıyorum dediniz, o mesajları buraya yazabilirseniz daha rahat yardımcı olabiliriz.
Kolay gelsin.

ilgilendiğin için teşekkürler.eos 3 hiç kurulmadı.ayrıca 3 ü kullanamıyorum.hata mesajı : cdisk11 başlığında; 'geçersiz sınıf dizesi' tamam diyorum.cdisk11 başlığında; 'mfs.MDirCtrl server not found' diyor. google da cdisk11 aramalarım sonuç vermedi.eos klasöründe böyle bi dosya var.ama sanırım xp uyumlu