Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Compucon Eos 2 Hakkında Sorularınız & Çözümleri

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
Compucon Eos 2 ile ilgili sorunlarınız bu başlık altında çözülecektir.

karaQan

🌱Yeni Üye🌱
ben eos v.2 yeni kullanmaya başladım sizden ricam tarayıcıdan taradığım resmi nasıl nakışa çevirebilirim şimdiden çok çok teşekkürler

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
Merhaba kardesim, her resim desene otomatik olarak çevrilmez, eos2 de de gelişmemişde olsa bulunan, eos3 te tam anlamıyla kullanılan sihirli çubuk var, birde autopunch var ama hiçbir işe yaramıyor, sihirli cubukla bazı resimler kaliteli nakışa cevriliyor, resimli olarak anlatım yaptım eos3 için aynı sekil eos2 dede yapabilirsin ama çok iyi olurmu bilemem, anlatımı yaptıgım linki aşağıya yazıyorum

https://www.grafikerler.net/eos-3-t...-islenebilir-desen-haline-getirme-t23491.html

dnz1234

🌱Yeni Üye🌱
bende eos 2 de desen yaparken renk değiştiremiyorum

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
bende eos 2 de desen yaparken renk değiştiremiyorum

eos2 de biraz zor oes3 e göre ama anlatayım, dikişi seç sonra rengi seç bu şekilde olur, dikişi sec derken orda blok seçipde renk secebilir veya bi iğne olcaktı onu secip renge basabilirsin,

always04

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar sizden şu kanuda yardım istiyorum eos 2 kurluma var ama bir türlü kuramadım deninen yolla bana kurlumu anlatırmısnız.?

ecglyn

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.albumhazinesi.net.tc
Kardeş Kurulumu Başlatıyorsun Senden Key İstiyor Keyi Giriyorsun Normal Şekilde İleri İleri Diyosun Ve Prg Mı Kuruyosun Olay Bu Kadar Tabi Senden sorun Çıkaran Yer Neresi Burayı Bilmeden Yardımcı Olamayız Biraz Sorunu Bahsedersen yardımcı Olmamız Biraz daha Kolaylaşır...

always04

🌱Yeni Üye🌱
setup tamamlandiktan sonra cdisk.txt dosyasini
c:\compucon\eos\ klasoru ıcıne eskı dosyanın uzerıne kopyalayın
ve daha sonra mouse ın sag tusuna basarak ozellıklerden
salt okunur secenegını kaldırın.
programı calısıtırdıgızda mıcrosoft data object
hatası verır ıse dao klasoru altından yenı surum
yukleme yapabılırsınız

yukarıdaki tarfile eos2 kuraamdım bana yardımcı olurmununuz.eos üzerine tıkaldığımda;Error in cportio.sys driver yazısı çıkıyor tamam dedğimim zaman dao çikıyor tekrar tamam diyorum key for diye biz yazı çıkıyor yardımcı olabilirmisniz paralayıp atıcam bilğisayarı artık sinirden bir türlü olmuyor.

feride erten

🌱Yeni Üye🌱
ben accurate 4 nakış programını kullanıyorum.. farklı programlar öğrenip kendimi biraz daha geliştirmek istedim... eos2 programını yükledim ama çok karışıl geldi... belli bir kotadan sonra yakınlaşmıyor... desen yaparken çok karışık ve hatları kıvrımlı veremiyorum... istediğim gibi desen üzerinde oynama yapamıyorum... senelerdir nakış yapan biriyim ama sanki ilk defa bir desen yapıyormuş gibi oldu... accuaret 4'ü ve eos2'yi birlikte kullanan varsa bana yardımcı olabilirmi... acemiliktenmi yoksa programdanmı desenlerde zorluk çekiyorum acaba???

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
eos2 yi kuramayan kardeşim, o anlatımı yapamadıysan piyasada dolaşan hatalı sürüm var sende demektir, ama orda onu kopyaladıktan sonra salt okunur yapman önemli bunu da yaptın ve olmadıysa baska arayışlara gir, gerçi forumumuzda crack serial yasak bu yüzden bu konulara pek grmeyelim

feride kardesim senin soruna gelince eos2 gercekten biraz karışık, eos3 ü kullanmanı tavsiye ederim, accuratei rahat kullanıyorsan eos3 ü de cok daha rahat kullanırsın, hemde daha kaliteli desenler yaparsın, ama eos3ün güncel sürümünü kullanman gerekiyor:)
birde özel mesaj atmışsınız linki yenilemeye calıscam..

ardıç

🌱Yeni Üye🌱
selam arkadaşlarben eos 2yi ögrenmek iştiyorum byardım edecek arkadaşlara şim did

Compucon Eos 2 ile ilgili sorunlarınız bu başlık altında çözülecektir.

selam arkadaşlarben eos 2yi ögrenmek iştiyorum bana yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekür ediyorum

ardıç

🌱Yeni Üye🌱
ben desen pırogramı ögrenmek istiyorum han gisini tavsiye edersiniz

ardıç

🌱Yeni Üye🌱
selam arkadaşlar

setup tamamlandiktan sonra cdisk.txt dosyasini
c:\compucon\eos\ klasoru ıcıne eskı dosyanın uzerıne kopyalayın
ve daha sonra mouse ın sag tusuna basarak ozellıklerden
salt okunur secenegını kaldırın.
programı calısıtırdıgızda mıcrosoft data object
hatası verır ıse dao klasoru altından yenı surum
yukleme yapabılırsınız

yukarıdaki tarfile eos2 kuraamdım bana yardımcı olurmununuz.eos üzerine tıkaldığımda;Error in cportio.sys driver yazısı çıkıyor tamam dedğimim zaman dao çikıyor tekrar tamam diyorum key for diye biz yazı çıkıyor yardımcı olabilirmisniz paralayıp atıcam bilğisayarı artık sinirden bir türlü olmuyor.

selam arkadaşlar

eyyub

🌱Yeni Üye🌱
desende renkten renge geçerken desen üzerinde ipler kalıyor bu ipleri nasıl yok edebilirim
şimdiden teşekkürler.