Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Compucon Eos 3 Hakkında Sorularınız & Çözümleri

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
Compucon Eos 3 ile ilgili sorunlarınız bu başlık altında çözülecektir.

mallet16

🌱Yeni Üye🌱
eos 3 te deseni resim olarak yükleme var demiştin acaba nasıl yapılıyor .
yardımın için şimdiden teşekkürler

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
Merhaba,
Yaptıgınız deseni resim olarak kaydedip yüklemek istiyosunz doğru anlamısmıyım?
Aşagıdaki Resimde Güzelce anlattım, zaten cok basit bir olay, umarım yapabilirisiniz, eğer sorunu ben yanlış anladıysam biraz daha açarak sorarmısınız

Resmin üzerine tıklayarak resmi büyütebilirsiniz..

1517.jpg

yapar2

🌱Yeni Üye🌱
çalışma yaptığım esnada proğram birden kendini kapatıyor veya bazen yaptığım çalışmaları kaydet dediğim anda proğram aniden kapanıyor.(Proğram full) Proğramı yeniden yükledim olmadı pc ye format çektim yeniden windows yüklemesi yaptım yine olmadı.Kapanma yine aynı. Bu sorun neden kaynaklanır.

Yardımınız için şimdiden teşekkürler

kayzer

🌱Yeni Üye🌱
slm eos 3 de tek pul yapamıyorum nasıl yapıldığı hakkında yardımcı olursanız sevinirim yeni kullanmaya başladım kullanımını çözmeye çalışıyorum

emin25

🌱Yeni Üye🌱
Selam ben EOS 3-de desen nasıl hazırlanır öğrenmek istiyordum yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

asi_leyli

🌱Yeni Üye🌱
mrb eos3 desen nasıl hazırlanır yardımcı olursanız sevinirim

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
desen çizimi deyince çok geniş bir şey bu. ama madem sordunuz. kısaca anlatayım. soldaki bölmelerde serbest çizim modu var. sarı bir şey. ona basın. sonra sargı dikiş vs vs ayarlayın G ye basıp ayrıntılı ayar yapabilirsiniz. sonra mousla tıklaya tıklaya çizin 2 kez entera basıp bitirin.

çirkef

🌱Yeni Üye🌱
slm, ben bir resmi etaminde işlemek istiyorum ama resmi nasıl desen haline getireceğimi bilmedim, sonra bu siteden eos 3 u indirdim.bu konuda fazlaca cahil olarak birşey sormak istiyorum; ben istediğim resmi programla açamadım. sanırım resimler farklı uzantılarla açılıyor. acaba resimleri nasıl açaağım konusunda bana yardımcı olurmusunuz

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
Mehaba,
öncelile belirteyim sitemizde verdiğimiz eos3 versiyonu wiever'dır. yani sadece görüntülemeye yarar desen çizimine yaramaz. bunun için full sürüm bulmalısınız. Resim dediğiniz gibi farklı uzantıda oluyor. Eos3te üstteki sekmelerden resim>>aç diyerek resim acabilrisiniz. dosya sekmesinden resim değil desen açılıyor..

turuncu38

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar
eos 3 de düz dikiş geri dönüşlü dikiş nasıl yapılmakta
ilginize şimdiden teşekkürler

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
Merhaba

serbest çizim aracını soldaki menüden seçin, sarı bir simgesi var, daha sonra üstteki kısımdan dikiş tipini Dikiş yapın, düz dikişi gibi farklı isimler olabilir, veya bu menuyu bulamıyorsanız, serbest çizimi secip G ye basın, daha sonra düz dikisi secin, düz dikişi sectikten sonra G ye basıldıgınıda acılan menuden, genel ayarlar kısmından, geri dönüşlü dikişi secin, veya tekrarlı dikişi kısmından tekrar sayısını 3 yaparsanız gene geri dönüşlü dikişi yapar, eger yapamassanız resimli anlatım eklerim, ama bsit bir olay, tekrar yazayım kısaca,

serbest çizim> DÜz dikiş> (G menusunden klavyeden g'ye basınca acılır,) geri dönüşlü. secilecek. bu kadar, ayarı yapınca uygula demeyi unutmayın.. :)

Kolay gelsin..