Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corel drawda çizilen logo photoshopta nasıl düzenlenir

orkun3

🏅Acemi Tasarımcı🏅
corel drawda çizdiğim logoyu photoshopta açıp 305 PPI çözünürlüğe nasıl getirip CD ye kaydedeceğim.Corel da photoshop kaydı yapıyorum ancak düzenlemeyapamıyorum. yani üstünde oynama yapamıyorum.Lütfen açıklarmısınız.

Benzer konular

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
corel drawda çizdiğim logoyu photoshopta açıp 305 PPI çözünürlüğe nasıl getirip CD ye kaydedeceğim.Corel da photoshop kaydı yapıyorum ancak düzenlemeyapamıyorum. yani üstünde oynama yapamıyorum.Lütfen açıklarmısınız.

corel vektörel programdır photoshop sa pixel tabanlı bir programdır bundan dolayı corelde çizdiğin bir şeyi photoshopta düzenleyemezsin ancak eps veya ai yaparsan freehand ve adobe illustratör de düzenleyebilirsin

orkun3

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Düzenlem yapmadan corel drawda yaptığım çizimi photoshop olarak kaydederken 305 PPI çözünürlük ayarı yapıp bu şekilde kayıt yapabiliyormuyuz.

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
Düzenlem yapmadan corel drawda yaptığım çizimi photoshop olarak kaydederken 305 PPI çözünürlük ayarı yapıp bu şekilde kayıt yapabiliyormuyuz.

export yaparken dpi ayını export bitmap penceresi çıktığında 350 piksele ayarlayabilirsin tabi selected only işaretli olsun ilk export dediğinde yoksa sayfada ki herşeyi export eder

orkun3

🏅Acemi Tasarımcı🏅
söylediğinizi yaptım.PSD formatına export yaparken bitmap penceresi çıkıyor ve 305 PPI ayarı yapılıyor.JPEG olarak export yaparken bitmap penceresi açılmıyor. PSD ,JPEG aynımıdır.Yarışmada JPEG formatıyla isteniyor o yüzden ısrarla soruyorum.İlginize çok teşekkürler.

deniz bahtiyar1

🌟Usta Tasarımcı🌟
file-puplish to pdf den pdf olarak kaydedersen photoshopa alip üzerinde çalışabilirsin daha sonra ordanda jpeg olarak kaydedebilirsin

orkun3

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür

Deniz arkadaş yine imdada yetiştin.Çok teşekkür ederim.Sağol.