Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel ile hazırladığım gazete!

resat761

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar, tasarımcı, grafiker yada gazeteci değilim, 20 gün kadar önce Emniyetimize gazete yapacaksın dediler ve sonunda böyle birşey çıktı ortaya... Değerli yorumlarınızı bekliyorum...

77666629.jpg

IV.Murat

🌟Usta Tasarımcı🌟
zaman gazetesinden bayağı esinlenmişsin :D

Ama ben grafiker değilim diyorsun. İyi çalışma
Onun için tebrik ediyorum.

kardinal35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kolay gele

Arkadaşlar, tasarımcı, grafiker yada gazeteci değilim, 20 gün kadar önce Emniyetimize gazete yapacaksın dediler ve sonunda böyle birşey çıktı ortaya... Değerli yorumlarınızı bekliyorum...

77666629.jpg

Kardeşim kolay gelsin.. Manşetteki fotoğrafı çok beğendim.. Rica etsem gönderebilir misin? hakkiates@gmail.com

gürcan1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
grafiker değilsen nasıl böle bişey yapabiliosun esinlenme var zaman gazetesinden... ii olmuş ama yine de

akınkılıc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bana da inandırıcı gelmedi bu acemice birinin çalışması değil

resat761

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşların acemi olduğuma inanmaması başarılı olduğum anlamına geliyor galiba... Ukelalık yapmayayım ama acemi olduğum kesinlikle doğrudur. İşe başladığımda önce gazeteleri inceledim, tasarımı gerçekten hoş olan Zaman gazetesinden esinlendiğim de doğrudur. Daha sonra da gece gündüz yeni tanıştığım Corel programı üzerinde çalışarak bu gazeteyi ortaya çıkardık. Paylaşımlarınız için teşekkürler arkadaşlar...

Frost89

🌱Yeni Üye🌱
bu tasarımlara yakın bır gazete cıkartıyoruz bızde ve benımde bu tarz calışmalar yapmam için coreli en az bu kadar ogrenmem gereklı rica etsem bana özelden ulaşlırmısın üstad ?? bilalcan89@msn.com

Eloxatin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.facebook.com
Güzel Çalışma Tebrik Ederim.Önemli Olan bence Tasari Düşüncesi Olma Program Sadece Bir Araç...

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
görünme sorunu yok sayfanızı tazeleyerek bir daha deneyin bence...

vektör

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.senaotelefontamir.com
emeğinize sağlık, bi gazete tasarımcısını sorguya alıp tüm bildiklerini anlatmasını mı istediniz :) ,ne yaptınız bilmiyorum ama bu işe yeni başlayan birinin çalışması gibi durmuyor, fikir alışverişi yada ortak bi çalışma olabilir. neticede güzel çalışma, emeğinize sağlık.

resat761

🏅Acemi Tasarımcı🏅
emeğinize sağlık, bi gazete tasarımcısını sorguya alıp tüm bildiklerini anlatmasını mı istediniz :) ,ne yaptınız bilmiyorum ama bu işe yeni başlayan birinin çalışması gibi durmuyor, fikir alışverişi yada ortak bi çalışma olabilir. neticede güzel çalışma, emeğinize sağlık.

Bahsettiğiniz çalışma 1. sayı idi. 15. Sayısı alttaki linkte. 1. sayıya inanmadıysanız buna hiç inanmayacaksınız sanırım... Güzel sözleriniz için teşekkürler...
15. Sayı https://www.grafikerler.net/corelde-gazete-tasarimi-1-sayfa-t124914.html

Son düzenleme:

vektör

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.senaotelefontamir.com
emeğinize sağlık, çalışma oturmuş. işi severek yaptığınız belli.
font seçimleriniz güzel. biraz Zaman tadı var. zamanla kendinize has tarzı yakalarsınız zaten.
ben de bu konu hakkında önceleri kafa yormuştum bulabilirsem arşivimdeki gazete tasarım örneklerini gönderirim. özel mesaja cevap veremedim. özel mesaj özelliğim kapatılmış. saygılar

isacan41

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

77666629.jpg

bende hıc bısey bılmeden bunu yapamanı basarılı buldum helede corelde tebrık edıyorum ama gazeteyı qarkpreste yapmanızı onerım acızene
tebrıkler