Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corel kulanabilen. bayrampaşaya yakın konumda grafiker aranıyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DORUK ETİKET

🌱Yeni Üye🌱
corel kulanabilen. bayrampaşaya yakın konumda grafiker aranıyor...

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

ercanturkmen

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ercanturkmen.com
Merhaba,

Ben Ercan Türkmen. 22 yaşındayım. İstanbul Üniversitesi Teknik Bilimler Meslik Yüksekokulu Radyo-Televizyon Bölümünü bitirdim. 2005 yılında Bilge Adam'da Web&Grafik Tasarım eğitimi aldım. Ancak o yıldan sonra bilgilerimi pekiştirecek bir işte çalışma fırsatım olmadı. Okul, diğer projeler vs.

Web&Grafik konusunda alt yapım var sayılır yani. Bu bilgilerimi pekiştirecek, kendimi geliştirebileceğim, staj yapabileceğim bir yer arıyorum. Maaş konusunda fazla bir beklentim yok. Yol, yemek ve sigorta olması yeterlidir. CV'mi ekte yolladım. İlginize teşekkür ederim. İyi çalışmalar...

ercancv.jpg

by_facia

🌱Yeni Üye🌱
grafiker

grafik ve tasarım kursundan yeni mezun oldum gaziosmanpaşa da oturuyorum ve kendimi gelecekde iyi bir grafiker olmak istiyorum stajer grafiker olarak iş arıyorum teşekkürler itb tl:0531 313 14 52

Atillagrafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
grafik ve tasarım kursundan yeni mezun oldum ( Bİlge adam ) dan 2 yıldır bi ajansta calısıyorum Staj yapıyorum suan ama matba bilgiside elde etmek istiyorum.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...