Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel ve Photoshop kullanmak istiyorum

hamle gazetesi

🌱Yeni Üye🌱
ben corel ve photo shop programlarını kullanmak istiyorum bana yardımcı olabilecek birileri varmı. sıfırdan başlayacağım.:|

Moderatör tarafında düzenlendi:

aresrisus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.emrecetiner.com.tr
İnternetten araştırma yapın özel ders ya da kurslar ile başlayabilirsiniz. Eğer çok istekliyseniz bolca internette örnekler ve forumlar var takip ederek ve kendinizi geliştirerek öğrenebilirsiniz. Eğer daha hızlı olsun istiyorsanız özel ders daha mantıklı olacaktır.

hamle gazetesi

🌱Yeni Üye🌱
bildiğiiniz başka iyi siteler varmı acaba bana yardımcı olabilecek. teşekürederim cevabınız için.

aresrisus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.emrecetiner.com.tr

googleda öğrenmek istediğiniz sonuna tutorial diye aratırsan bir çok site çıkacaktır. grafik forumlarını takip etmeyi de unutma takıldığın yerlerde cevapları buralarda bulabilirsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

muhammed ismail

🌱Yeni Üye🌱
corel ve fotoşop çok geniş ayrı bir alemdir.fotoşopla ne yapmak istiyorsan sadece onu öğren.yoksa hepsini öğrenmek aylarını alır.eğer herşeyini öğrenmek istiyorsan piyasada bu programlarla ilgili eğitim kitapları var.içinde cdsi filanda oluyor.sıfırdan başlayıp herşeyini öğretiyor.internet üstünden satın alabilirsin.

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
Forum içinden arama yaparak ilgili derslere ve size yardımcı olabilecek forum kullanıcılarına ulaşmanız mümkün.
Fakat yabancı konularıda mümkün olduğu kadar takip etmenizde de her zaman fayda olacaktır.

hamle gazetesi

🌱Yeni Üye🌱
teşekürederim bilgiler için. benim bir skıntım daha var corel draw programını indiremiyorum yardımcı olabilir misiniz acaba?

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
teşekürederim bilgiler için. benim bir skıntım daha var corel draw programını indiremiyorum yardımcı olabilir misiniz acaba?

Forum içinde bu tarz paylaşımlar yasaktır. Warez, Crack ve program paylaşımı yapılmamaktadır. Lütfen forum kurallarını okuyunuz.