Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel X4 de görüntü bosukluğu

grap.hüseyin

🌱Yeni Üye🌱
Corel x4 de çalışma yaparken herhangi bir değişikliği görebilmek için nesneyi büyütüp küçültmem gerekiyor. Örneğin nesnenin rengini değiştirdiğimde yeni rengi görebiilmek için büyüteçle büyütüp küçültmem gerekiyor bu sorunu nasıl çözebilirim

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
z tuşu zoom aracını

Corel x4 de çalışma yaparken herhangi bir değişikliği görebilmek için nesneyi büyütüp küçültmem gerekiyor. Örneğin nesnenin rengini değiştirdiğimde yeni rengi görebiilmek için büyüteçle büyütüp küçültmem gerekiyor bu sorunu nasıl çözebilirim

devreye sokar oradan büyültüp küçültebilirsin yada toolbarsa gelerek sağ tılayıp zoom seçeneğini tıklayıp açabilirisin

grap.hüseyin

🌱Yeni Üye🌱
sorun büyütüp küçültmede değil ki yaptığım değişiklikleri başka işlem yapmadan göremiyorum coreli bir kaç defa kaldırıp kurdum sorun devam ediyor

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
corelin servis packları

sorun büyütüp küçültmede değil ki yaptığım değişiklikleri başka işlem yapmadan göremiyorum coreli bir kaç defa kaldırıp kurdum sorun devam ediyor

corelin servis packlarini sitesinden indirip yükle sorun devam ederse programın orjinalmi değilmi onu yaz crackli programlarda veya düşük versiyon bilgisayarda kullanıyorsan problem ondan da kaynaklanabilir servis pack i buradan indirebilirsin:
Patches and Updates - Patches and Updates

K.Çakır

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.corelturk.blogspot.com
Ayarlarda "Manual Refres-h" açık kalmış gibi görünüyor. Tools>Options>Workspace>Display penceresinden manual refres-h işaretli ise işaretini kaldırın. Bir de böyle deneyin. (refres-h yazmak zorunda kaldım, forum normal yazımını filtreliyor.)

Son düzenleme: