Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corelde Tarayıcı Sorunu

yavuzyazici

🏅Acemi Tasarımcı🏅
7YFb7.jpg

Photoshop Cs 2 deprogram içersinde tarayıcı yı kullandığım vakit tarayıcı profesyonel mod da açılırken Corel ve photoshop CS 5 ise windows mode da açılıyor bu sorunu nasıl çözebilirim acaba...?
elywf.jpg

Benzer konular

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Corel'de tarayıcıyı seçmediğiniz için olabilir. Bir defaya mahsus olmak üzere File/Acquire İmage/Select Source ... seçeneği ile tarayıcınızı seçmeniz gerekir daha sonra Acquire seçeneğinde programın içerisinde açılır ...

kasapcarlos

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sorun halen devam ediyor...ama genede ilginiz için teşekkür ederim

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Bazı donanımlar işletim sisteminde 2 kere kurulur, (#2) sanırım sizde de bu tür bir durum yüzünden yaşanan problem var yani PS ilk kurulan donanımın yazılımını kullanırken Corel sanki farklı bir scanner kurulmuş gibi o aygıtın yazılımını açarak tarıyor.

1-) Select aquire source diyerek #2 olanı diğer donanımı seçmeyi deneyin
2-) Donanım ekle kaldırdan, iki tane olan bu donanımı kaldırmayı deneyin

Not: kesin çözümler değildir, deneme yanılma şeklinde yardımcı olabilir diye paylaştım.

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Photoshop Cs 2 deprogram içersinde tarayıcı yı kullandığım vakit tarayıcı profesyonel mod da açılırken Corel ve photoshop CS 5 ise windows mode da açılıyor bu sorunu nasıl çözebilirim acaba...?

Sorun halen devam ediyor...ama genede ilginiz için teşekkür ederim

Ben farklı bir şey sormak istiyorum,?
konu sorun sahibi "yavuzyazici"
sorunun halen devam ettiğini "kasapcarlos" bildiriyor,

bir yanlışlık mı var acaba?

kasapcarlos

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sistem kaynaklı bir hata olsa gerek nitekim tarayıcı yı kaldırıp tekrar yükleme suretiyle sorunu çözdük .İlgilenip cvp yazan arkadaşlara teşekkür ederim

cesar5x

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Epsonun programıyla uğraşma derim. Grafik programlarından bağımsız VueScan programıyla taramaları gerçekleştir. Sonra grafik programlarına çağır.