Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corelde yazı alanı

ayhancaa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.rabbinannesi.com
corelde freehand tool ile çizdiğim karşık bir alanı yazı alanına dönüştürebilirmiyim çünki bana düz bir yazı ananı lazım değil

Benzer konular

zyprexa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
corelde freehand tool ile çizdiğim karşık bir alanı yazı alanına dönüştürebilirmiyim çünki bana düz bir yazı ananı lazım değil

alanı çizdikten sonra text tool (F8) ile alanın içerisinde kenar çizgisine yakım bir yerde biraz bekleyin text işareti (AB) çıkacaktır. oraya yazdığınız yazı çizdiğiniz alanın sınırları içerisinde olur.

ayhancaa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.rabbinannesi.com
gerçekten çok teşekkür ederim özel bir çalışma için çok önemli bir adım atmama yardımcı oldunuz. eğer bir adım daha atarsam ki bu çok zor olmasa gerek. 2,2 - 4,2 - 5,6 büyüklüğünde daireler yapıp bunları fonta çevirip korelde font olarak kullanabilirsem önemli bir çalışmayı sonlandırmış olucam. bu konudada bilginiz varmı. bu fontları nasıl oluşturabilirim.

ayhancaa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.rabbinannesi.com
kendimi okyanusta yüzmüş derede boğulacak hissediyorum bu filmleri indirdim izledim fakat font yapamadım font oluşuyor ama ekranda görünmüyor bu işi nasıl hallederim yardımcı olabilcek arkadaşlara şimdiden teşekkürler yapmak istediğim font 2,2 - 3,2 - 4,2 - 5,6 mm çaplarında küçük daireler yani daha yazarken direk her bir font bu çaplarda dairecik olacak ve her fontta zaten 1 harf yeterli olacak

SZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Font yapmayı çok zor bişey sanıyodum ilk defa görüyorum nasıl yapıldığını ve baya baya basit bişeymiş bu teşekkürler paylaşımın için...