Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

CorelDrawings

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Nakış programları bölümünde CorelDrawings hakkında bilgiye rastlayamadım.Bilinmiyor mu?. yada nakış programları eos.wilcom,tajima ,accurate üstündemi gelişiyor.Benim bildiğim COREL Grafik programlarının kralıdır.
Dikiş ve nakış hakkında pek bilgim olmamasına ragmen,Corelde tasarlanan deseni makinanın programına aktarıp nakşedilebilir sanıyorum.
Konuya hakim arkadaşlar umarım yardımcı olur.

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
Nakış programları bölümünde CorelDrawings hakkında bilgiye rastlayamadım.Bilinmiyor mu?. yada nakış programları eos.wilcom,tajima ,accurate üstündemi gelişiyor.Benim bildiğim COREL Grafik programlarının kralıdır.
Dikiş ve nakış hakkında pek bilgim olmamasına ragmen,Corelde tasarlanan deseni makinanın programına aktarıp nakşedilebilir sanıyorum.
Konuya hakim arkadaşlar umarım yardımcı olur.

Evet arkadsim aslinda guzel bir noktaya degindin. Corel firmasini bende takdir ve takip ediyorum. Adamlar guzel isler yapiyor. Coreldrawingse gelince, birkac yil onceki versiyonunu kullanmistim neler yapmislar diye. Bir noktada iyilerdi ama baski dizayni zihniyetinden tam cikamamislar, nakista durum biraz daha farkli, desen programinin her makinenin(eski cin makineleri bile) calisma sistemini iyi bilmesi gerek, bunlari goz onunda bulundurmadiklari zaman calisma zamaninda sorunlar doguyor. Tabi son versiyonlarini kullanmadim. Bunun disinda wilcomun Decostudio ve EmbroideryStudio diye surdukleri yeni nakis dizayn programlari vardi, onlar gerceken cok basariliydi, zaten wilcomun basarisini hepimiz biliyoruz ustune bu embroidery studio ile epeyce kaliteli, kullanimi kolay, sonuclari hatasiz olan bir urun ortaya koymus oldular.
Programlari tartismayi isterim iyi yanlarini zor yanlarini konusuruz. Kolay kullanimdan kastim ezberci zihniyet yerine mantikli hareket edilecek bir zihniyete sahip olmayi kastettim.
Iyi calismalar,
Saygilar.