Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

CS3 teki Filitre > Çıkart CS4 Nerede?

upsmeh

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba başlıktanda anlaşılacağı üzere sorum CS3 teki Filitre > Çıkart CS4 Nerede?

İlginize şimdiden teşekkür ederim.

Benzer konular

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
CS4 ile "opsiyonel" şekle, sonradan eklenebilir hale getirildi.

eklentileri indireceğimiz adres:

CS4 Optional plug-ins

İndirdiğimiz dosyanın isminin, bu yazı tarihi itibariyle PHSPCS4OptionalPlug-Ins.zip olması gerekiyor. Adobe bunu sonradan değiştirebilir. Ardından dosyayı zip halinden çıkarıyoruz ve PHSPCS4ContLS1.exe dosyasına çift tıklıyoruz. Karşımıza çıkan pop-up menu'den Masaüstü'nü gösterip, PHSPCS4ContLS1.exe dosyasının yeni bir klasör oluşturmasını sağlıyoruz.

Ardından otomatik olarak Photoshop Content adlı bir klasör oluşacaktır. Bu klasörün içerisinde Photoshop Content\English\Goodies\Optional plug-ins\Plug-ins 32-bit adlı bir klasör olması gerekiyor. Buradan,

* Automate

* Filters

* Extensions

upsmeh

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlginize çok teşekkür ediyorum cevabınız için. Bendeki cs4 lisanslı ve güncelemelere baktım tam 1GB güncelleme var diyor indirmeyi planlıyorum. İçinden çıkar belki ama ekstradan tekrar bakacağım ve ne yazikki elimdeki cs4 TR bazı şeyleri bulmakta zorlanıyorum :)

upsmeh

🏅Acemi Tasarımcı🏅
indirdim ama c de prog x86 içinde adobe,adobe photoshop cs4,plug-in,filters içine kopyalıyorum ama çalışmıyor, işin enterasan olanu multilan indirdim kendi kuruyor update etmişsin sende var diyor ama dilde değiştirmiyor çıldıracam bide elimizdeki lisanslı adobe,bu arada işletim sistemi win 7

insaniyet namına yardım bekliyorum

umtyldz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.umityildiz.com
Lisanslı ve update problemi yaşıyorsan lisans aldığın firmayla da görüşmelisin bence.

upsmeh

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sonunda halledebildim kurtuldum yardım için cvp veren tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim.