Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

cs6 yı nasıl turkce yaparız

doukankaradag

🌱Yeni Üye🌱
cs 6 mc. yuklu full cracklı ama turkce yapmak ıstıyorum bu konu hakkında bılgısı olan bır arkadasım yardımcı olabılırmı acaba ?

(konuyu dogru yere actımmı emın degılım yalnışsa ozur dılerım. )

CMFERADOR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.500px.com
Kurulumu yaparken Türkçe dil seçeneğini seçebilrsin, tamamıyla Türkçe oluyor, yamaya falan ihtiyacın yok. Kurulumu yaparken sol alt kısma dikkat et, program özellikleri diye bir pencerede, sol alt kısımda (çoğu zaman) otomatik olarak "English International" seçilidir, oradan Türkçe'yi seçebilirsin. Ama ben şahsen Türkçe kullanmanı önermem çünkü bazı kısa yollar Türkçe dilinde çalışmayabiliyor ve İngilizcesini kullandığın takdirde internetteki dersleri takip edebilmen daha kolay olur.

Son düzenleme:

CarverTD

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
CS6'yı kurarken dil seçenekleri var orada eğer türkçe varsa onu seçtiğinde türkçe olarak yüklenir...

socak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.animatasarim.com
cs6 yı kullanırken tr seçme dostum bende aynı hatayı yaptım şimdi zorlanıyorum engilish kalsın bana sorarsan tabi.

doukankaradag

🌱Yeni Üye🌱
tşkler tabı herkes aynısnı soyluyor bende ıngl. kullandım bu zamana kadar turkce daha kolay olur nadır kullandıgım ozellıklerı aradıgımda daha kolay bulurum dıye dusundum ama sanırım boyle kalması daha ıyı olacak yorumlar ıcın tskler..

socak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.animatasarim.com
doğrusunu yapmışsın derim dostum çunki bu programlarda adobe serisine daha yeni tr dil dosyalar eklendiği için hepimiz english alışmışız oyüzden devam english e ben tr kullanıyrum bazı şeyleri bulmakda zorlanıyorum ne yalan söyliyim.