Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Css&Html Tema İçin Yardım..

mss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.wattaxback.com
Merhabalar Arkadaşlar,
bir premium tema sitesinden web tasarım teması aldım css&html tabanlı.. fakat düzenleme yapmak için dreamweaver da açtığım zaman görüntü bozuk açılıyor neden oluyor anlamadım.. bunu nasıl düzgün şekilde düzenleyebilirim yada hangi programla?

bilmediğim birşey var ama ne olduğunu bulamadım.
Ekran görüntüleri ise :

https://imageshack.us/a/img109/6503/73288177.jpg
https://imageshack.us/a/img713/9459/28057968.jpg
https://imageshack.us/a/img202/1972/19924995.jpg
https://imageshack.us/a/img811/4434/39136546.jpg

yardımlarınızı bekliyorum..
saygılarımla

Benzer konular

pagi

🌱Yeni Üye🌱
orijinal halini görme şansımız var mıdır ?

pagi

🌱Yeni Üye🌱

mss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.wattaxback.com
Peki sen tarayıcıdan açtığında nasıl görünüyor bu site. DW ile bu şekilde görünüyor olabilir bir takım programlama kodları içeriyorsa o şekilde görünmesi normal diye düşünüyorum js script var mı oncelikle ve html hangi sürüm ?

var js de var.. peki o halde bu sietyi düzenleyebilmek için hangi programı kullanmalıyım ?

pagi

🌱Yeni Üye🌱
Görsel olarak bildiğim bir program yok hafif olması açısından notepad++ kullanmanı tavsiye ederim fakat DW ile düzenleyebilirsin ölçüleri iyi hesaplaman lazım :S varsa bilen arkadaş daha iyi bir program yardımcı olurlar fakat benim bildigim kadarıyla yok... JS, PHP, ASP vb programlama dilleri ile yazılan siteler görsele dayalı değildir görsel alanlar varsa onları bir yerden çekiyor demektir... Temayı kurcalamam lazım aslında... zamanınız varsa bulup kurcalayabilirim. Size bilgi vermek adına.

mss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.wattaxback.com
Görsel olarak bildiğim bir program yok hafif olması açısından notepad++ kullanmanı tavsiye ederim fakat DW ile düzenleyebilirsin ölçüleri iyi hesaplaman lazım :S varsa bilen arkadaş daha iyi bir program yardımcı olurlar fakat benim bildigim kadarıyla yok... JS, PHP, ASP vb programlama dilleri ile yazılan siteler görsele dayalı değildir görsel alanlar varsa onları bir yerden çekiyor demektir... Temayı kurcalamam lazım aslında... zamanınız varsa bulup kurcalayabilirim. Size bilgi vermek adına.

biraz zamanım var eğer yardımcı olabilirseniz yada farklı bilen arkadaşlar var ise çok sevinrim..

bu tarz siteleri yani kodlar üzerinden mi düzenlememiz gerekiyor?

pagi

🌱Yeni Üye🌱
biraz zamanım var eğer yardımcı olabilirseniz yada farklı bilen arkadaşlar var ise çok sevinrim..

bu tarz siteleri yani kodlar üzerinden mi düzenlememiz gerekiyor?

Sadece bu tarz değil html & css basit olanları da html css etiketler ile yapmanız daha sağlıklı olur... elinizdeki sitede html & css olarak geçiyor ek olarak jequery kullanılmış muhtemelen fakat dediğim gibi şuan vaktim yok kurcalamadan bir sonuca varamam birisi çıkar inşallah...

cyclone

🌱Yeni Üye🌱
Dostum bunun neyini duzenlemek istiyorsun?

JS PHP vs. script kodlarini dreamweaver ile acabilirsin, uzerinde bir desiklik yapmak istiyorsan tabii. Ama site zaten html ve css, yani senin scriptlerle bi isin yok gibi.
Orjinal diye gonderdigin ornekte bisey yok sadece ust de bir css menu ve sayfalarin asagidan yukari slide seklinde gelmesi.

Dosyani ziple linki paylas yardimci olmaya calisayim,

Sitede bildigim kadari ile link paylasmak yasak, onun icin linki gizleyerek yada ozelden yollayabilirsin.
Selametle

mss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.wattaxback.com
Dostum bunun neyini duzenlemek istiyorsun?

JS PHP vs. script kodlarini dreamweaver ile acabilirsin, uzerinde bir desiklik yapmak istiyorsan tabii. Ama site zaten html ve css, yani senin scriptlerle bi isin yok gibi.
Orjinal diye gonderdigin ornekte bisey yok sadece ust de bir css menu ve sayfalarin asagidan yukari slide seklinde gelmesi.

Dosyani ziple linki paylas yardimci olmaya calisayim,

Sitede bildigim kadari ile link paylasmak yasak, onun icin linki gizleyerek yada ozelden yollayabilirsin.
Selametle

bu verdiğim linkteki sample site... ben bu sitenin alt yapısını satın aldım para ile..ve kenidme uyarlamak istiyorum haliyle..

ayrıca ilk linkte bir kaç link vermiştim ona bakarsanız orada sitenin templatesini dreamwiever de açtığmda o linklerdeki ekran görüntülierinde göründüğü gibi site bozuk açılıyor..

cyclone

🌱Yeni Üye🌱
bu verdiğim linkteki sample site... ben bu sitenin alt yapısını satın aldım para ile..ve kenidme uyarlamak istiyorum haliyle..

ayrıca ilk linkte bir kaç link vermiştim ona bakarsanız orada sitenin templatesini dreamwiever de açtığmda o linklerdeki ekran görüntülierinde göründüğü gibi site bozuk açılıyor..

Resimlerden siteni yeniden olusturmamizi beklemiyorsundur umarim; parayla satin aldigin sitene destek icin adamlara da yazabilirsin haliyle. Para vermissin almissin,amacimiz sana yardimci olmak.
Dosyalarini paylasmak istemiyorsan sen bilirsin, ama satin aldigin sitenin binlerce full kopyasi var bilgin olsun..
Hatta ornek olsun diye linkinide paylasirim ama verilen emege karsi haksizlik olur bu sebeple paylasmak istemiyorum, yinede linki gormek istersen bana mesaj yollayabilirsin..

Buna ragmen;
Resimlerinde dikkatimi ceken bir konu, sadece sayfanin indexini acmissin ve resimini almissin kodlari gormuyoruz. Css dosyasi sanirim eklenmemis; local de
calistirip denemen lazim, eger ayni sorunla karsilasirsan kodlari incele indexin ihtiyac duydugu dosyalar ana dizinde yada linklenmis adreslerde degildir muhtemelen,
Sana kolay gelsin,
Selametle

mss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.wattaxback.com
Resimlerden siteni yeniden olusturmamizi beklemiyorsundur umarim; parayla satin aldigin sitene destek icin adamlara da yazabilirsin haliyle. Para vermissin almissin,amacimiz sana yardimci olmak.
Dosyalarini paylasmak istemiyorsan sen bilirsin, ama satin aldigin sitenin binlerce full kopyasi var bilgin olsun..
Hatta ornek olsun diye linkinide paylasirim ama verilen emege karsi haksizlik olur bu sebeple paylasmak istemiyorum, yinede linki gormek istersen bana mesaj yollayabilirsin..

Buna ragmen;
Resimlerinde dikkatimi ceken bir konu, sadece sayfanin indexini acmissin ve resimini almissin kodlari gormuyoruz. Css dosyasi sanirim eklenmemis; local de
calistirip denemen lazim, eger ayni sorunla karsilasirsan kodlari incele indexin ihtiyac duydugu dosyalar ana dizinde yada linklenmis adreslerde degildir muhtemelen,
Sana kolay gelsin,
Selametle

Merhabalar öncelikle ilginiz için teşekkür ederim.
amaç yayınlamak yayınlamamak değil biliyorum internette de onbinlerce tema olduğunu ama bir ihracat ithalat firmasına siet yapıyorum ve lisanssız olmasını istemedim açıkcası..
paylaşmak yada paylaşmamak sorun değil.

soruyu tamamen yanlış anlamışsın ya neyse.. ben size resimler burada siteyi tamamen baştan oluşturun mu demişim ki?

benim sorunum şuydu :

sitenin css php her türlü paketi elimde hazır. bende index sayfasını düzenlemek için adobe dreamweaver programında index.html satyfasnı açıyorum ve üstteki resimlerde göründüğü gibi sayfada kaymalar falan görünüyor yani düzgün görünmüyor dreamweaver da.. kaydedip indexi yine explorerda açınca düzgün görünüyor.. bende siteyi tamamen düzgün editleyebilmek için bozuk görünmesin istiyorum acaba yanlış birşey mi eksik bir dosyamı açıoyrum diye sizlere soruyorum.. yoksa konuyu farklı düşünmeye gerek yok..
yardım etmek isterseniz yada isteyenler konu ile ilgili bilgisi olanlar varsa yardımınızı bekliyorum acilen..
saygılarımla..

cyclone

🌱Yeni Üye🌱
iyi de kardesim dosyani yolla yardimci olmaya calisayim dedim, sen bana ekran ciktilarinin linklerini yolluyorsun... Ayrica internette bulunan templateler siradan templatelerden demedim, senin satin aldigin template dedim.Amac sana yardim etmekti, para verip aldigin template elde etmek degil.. Neyse mevzu uzadi kolay gelsin demistim,,,

mss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.wattaxback.com
iyi de kardesim dosyani yolla yardimci olmaya calisayim dedim, sen bana ekran ciktilarinin linklerini yolluyorsun... Ayrica internette bulunan templateler siradan templatelerden demedim, senin satin aldigin template dedim.Amac sana yardim etmekti, para verip aldigin template elde etmek degil.. Neyse mevzu uzadi kolay gelsin demistim,,,

hala uzuyor gereksiz yere konu. hala amaç yardım etmek para verip aldığın template elde etmek değil diyorsun kim sana bunu iki kere cevap vermeni gerektirecek kadar sna söyledi ki? ağzımdan öyle bir söz mü çıkmış.. neyse yardımcı olmayacksın sanrım sağolasın bilen varsa yardımcı olur..

ben ekran görüntüsünü buraya neden böyle açılıyor diye koydum nasıl düzeltirim diye sormadım.. dreamweaver da başıam daha öncelerde de geldi demekki sık olan birşey çözümüde vardır dedim...
neyse tamam uzatmayalım konu gereksiz yere uzuryor.

ertu83

🌱Yeni Üye🌱
kardeşim tam emin olmamakla birlikte bi kere benimde başıma geldiği için yazıyorum. div leri atarken dw da bozuk görünüyor ama tarayıcıda hata yok... sorunu bende çözemedim ölelikle bitirdim siteyi... bence yazılımsal bi olaydır ama şu an bunu yazarken aklıma geldi ben o zaman eski sürüm dw kullanıyordum belli sürümlerle uyumlu olma ihtimali nnedir onu denemek lazım belki... ben araştırırım şayet cevap bulabilirsem pm atarım. rast gele

mss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.wattaxback.com
kardeşim tam emin olmamakla birlikte bi kere benimde başıma geldiği için yazıyorum. div leri atarken dw da bozuk görünüyor ama tarayıcıda hata yok... sorunu bende çözemedim ölelikle bitirdim siteyi... bence yazılımsal bi olaydır ama şu an bunu yazarken aklıma geldi ben o zaman eski sürüm dw kullanıyordum belli sürümlerle uyumlu olma ihtimali nnedir onu denemek lazım belki... ben araştırırım şayet cevap bulabilirsem pm atarım. rast gele

Çok teşekkür ederim Ertu kardeşim..
aynen senin bahsettiğin gibi.. Dw de açınca bozuk kayık ama önizleme yapınca sıkıntılı.. bende sanırım böyle böyle kodlarla bitireceğim siteyi :) inşallah birşeyler bulursun haberini bekliyorum.. saygılarımla

N3RO

🌱Yeni Üye🌱
Profesyonel Web Tasarımlar Hazırlanır.Kişiye Özel Program Yazılır.Profilden,Özelden Mesaj Atıp Ulaşabilirsiniz.