Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Damla etiket makinesi önerisi olan var mı?

betul1009

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çalıştığım şirket olarak damla etiket makinesi almayı düşünüyoruz
ve bu konuda araştırma yapıyoruz.
Bir de sizlerin fikirlerini almak istedim.

Makinenin profesyonele yakın olması tercihimiz.

Şimdiden teşekkür ederim...

arkadaşlar kimsenin bi fikri yokmu...

Moderatör tarafında düzenlendi:

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
Sorunuz ile ilgili bilgi sahibi olan üyelerimiz bilgilerini sizinle paylaşacaklardır.
Lütfen ard arda mesaj yazıp flood yapmayınız.

Saygılarımla

özalpe

🌱Yeni Üye🌱
Betul kardeşim benim elimde matuya marka D-486 model damla etiket makinası var satmak istiyorum,düşünürseniz haberleşebiliriz
not:15.000 tl

Son düzenleme:

halikarnas09

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Betul hanım,
bu konu ile ilgili araştırmanız hala devam ediyorsa antalya matuya firmasını tercih etmenizde fayda var. Ben kendilerinden bir damla makinası aldım. çok profesyonel bir şey olmamasına rağmöen çok memnunum. Benim makinamdan daha profesyonel olanlarda var. Aynı isimle netten aratın. Husamettin bey ile görüşün.

bozefe35

🌱Yeni Üye🌱
betül hanım mesaj yazalı baya olmuş ama bende matuya d 486 damla etiket makinası var ve çok uygun fiyata tüm ekipmanıyla vericem. makina + 12 bin btu airfel klima + komrasör + 47 adet döküm tahtası ile birlikte 8.500 tl isterseniz arayın resimleri mail olarakda atabilirim tel 0537 5 790 790 A. Cem KARA (sadece deneme dökümü yapılıp kenerıya kaldırılmıştır )

fatox

🌱Yeni Üye🌱
betül hanım merhaba ilgilenirseniz makin satımı yapıyoruz. desa damla etkette çalışıyoum hem damla dökümü yapıyoruz hemde makina satıyoruz.. tel: 0212-493-28-52