Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dekupe için yardım

ayhancaa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.rabbinannesi.com
ben dekupe yaparken oval bir kenarı tek tek noktalar tıklayarak çiziyorum oysa oval kenarın daha uzağından döndürmek mümkün bu nasıl yapılabilir yardımcı olabilirmisiniz.

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
hangi seçim aracını kullanıyorsunuz acaba...ben bu söyleminizden lasso tool ile seçim yaptığınızı varsayıyorum...seçim alanı oluşturmak için pen tool kullanırsanız kıvrımlı seçim alanlarına kavuşursunuz...sitede bununla ilgili arama yapın eğer yoksa tekrar konuşuruz...kolay gelsin..

ayhancaa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.rabbinannesi.com
ilginize teşekkür ederim. evet pen tool kullanıyorum kıvrımlar oluşuyor fakat 3 - 5 defa sonra bozuluyor istediğim sınıra bir türlü getiremiyorum. ovalın kenarına değilde yakınından dönüyor

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
bozuluyor derken kıvrımlar kendi kendine şekil alıyor sanırım:)
bunu düzeltmek için son nokta koyduğunuz yere "Alt" tuşuna basarak bir daha tıklayınız..

ayhancaa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.rabbinannesi.com
evet kıvrımlar benim kontrolum dışında şekil alıyor alt tuşu bu konuda joker tuş gibi sanki ama galiba ben beceremiyorum

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
şimdi kıvrımını verdikten sonra alt tuşuna basmaya başla ve son koyduğun nokyanın tam üstüne tekrar alt tuşu basılı iken birdaha tıkla...o zaman mantığı anlayacaksın...kolay gelsin..