Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dekupe yapacak Grafiker'ler aranıyor - Morpiksel - Dünya Geneli

morpiksel

🌱Yeni Üye🌱
İlan sonuçlanmıştır.

Dekupe yapacak Grafiker'ler aranıyor - Morpiksel

Program/Seviye: Adobe Photoshop 'da Path yöntemine hakim olmalı.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Morpiksel Türkiye'nin önde gelen profesyonel fotoğrafçılarına kendini kanıtlamış bir tasarım ajansıdır ve Dekupe hizmeti ile ön plandadır. Hiçbir reklam çalışması olmamasına rağmen temiz iş teslimi ile isminden sıkca söz ettirerek müşteri potansiyelini arttırmıştır. Bugün mevcut olan 16 kişilik ekibimiz siparişleri karşılayamayacak noktaya gelmek üzere olduğu için dekupe hizmetinde birlikte çalışabileceğimiz takım arkadaşları aramaktayız. Önemli kriterler aşağıdaki gibidir.

- Grafiker teslim aldığı örnek çalışmayı ne kadar zamanda bitirebileceğini bildirirken dürüst olmalı.

Bu kadar, başka bir kriter yok, tutamayacağı sözler vermeyen herkesle tanışmak isteriz.

İyi Çalışmalar.

E-posta: info@morpiksel.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

byasii2007

🌱Yeni Üye🌱
Verilen mail veya telefon ile siz irtibat kurunuz!

Merhaba işlerinizde yardımcı olabılırım eger ıstersenız mail adresim ****

Moderatör tarafında düzenlendi:

b1ood

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.attackdesigner.com
Verilen mail veya telefon ile siz irtibat kurunuz!

Merhaba,

Dekupe işlerinizde profesyonel olarak yardımcı olabilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
Dekupe yapacak Grafiker'ler aranıyor - Morpiksel

Program/Seviye: Adobe Photoshop 'da Path yöntemine hakim olmalı.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Morpiksel Türkiye'nin önde gelen profesyonel fotoğrafçılarına kendini kanıtlamış bir tasarım ajansıdır ve Dekupe hizmeti ile ön plandadır. Hiçbir reklam çalışması olmamasına rağmen temiz iş teslimi ile isminden sıkca söz ettirerek müşteri potansiyelini arttırmıştır. Bugün mevcut olan 16 kişilik ekibimiz siparişleri karşılayamayacak noktaya gelmek üzere olduğu için dekupe hizmetinde birlikte çalışabileceğimiz takım arkadaşları aramaktayız. Önemli kriterler aşağıdaki gibidir.

- Grafiker teslim aldığı örnek çalışmayı ne kadar zamanda bitirebileceğini bildirirken dürüst olmalı.

Bu kadar, başka bir kriter yok, tutamayacağı sözler vermeyen herkesle tanışmak isteriz.

İyi Çalışmalar.

E-posta: info@morpiksel.com
reklam yapmaya çalışmak yerine doğrudan ilanınızı vermiş olsaydınız daha ciddi olurdunuz diye düşünüyorum

metin897

🌱Yeni Üye🌱
sayin ilgili
sektorde uzun yillar ozellikle fotograf konusunda cast bozukluklari tonlama dekupe vs islerde oldukca tecrubeliyim kendim renk ayrim altyapim oldugundan dolayi renk konusunda da oldukca tecrubeliyim.
Sirkeci de Ugur varli fot.hizmetlerinde sektorun onemli isimleri ile calisma firsatim oldu uygun olmasi halinde calisabiliriz selamlar

morpiksel

🌱Yeni Üye🌱
reklam yapmaya çalışmak yerine doğrudan ilanınızı vermiş olsaydınız daha ciddi olurdunuz diye düşünüyorum

Uyarınız üzerine tekrar inceledim, birde sizin gözünüzle bakmak istedim ancak reklam göremedim. Header kısmı tanıtım yazısıdır ve insanlar nereyle kiminle çalışacağını bilsin, fikir sahibi olsun diye yazılır. (Örneğin Kariyer Net 'de ki ve hatta dünya genelinde ki tüm online ilanlar)

İrtibat bilgilerini gönderen arkadaşlara teşekkür ederiz. Muhtemelen bu akşam sizlerle birlikte ilk işimizi yapacağız.

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
İrtibat bilgilerini gönderen arkadaşlara teşekkür ederiz. Muhtemelen bu akşam sizlerle birlikte ilk işimizi yapacağız.

Konunuz sonuçlandıysa mesaj alanındaki ''Moderatöre bildir'' butonunu kullanınız.