Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Deneyimli Grafiker

basbil

🌱Yeni Üye🌱
» 1984 istanbul doğumluyum,
» Adobe Photoshop Cs4, Adobe Freehand Mx, Adobe Flash Cs, Adobe Dreamveawer Cs4 bilmekteyim,
» Hem Grafiker olarak matbaa ve baskı tekniklerini iyi derecede bilmekteyim (Kurumsal çalışmalar, logo, antetli kağıt, zarf, katalog, broşür, Roll Up gibi, Bununla ilgili sunabileceğim çok geniş bir portfolyom vardır).
» Hemde Web Master olarak web tasarım yapmaktayım, Web 2.0 standart ve renk uyumuna göre tasarım yapmaktayım, bu konuyla ilgilide sunabileceğim veya gösterebileceğim geniş bir portfolyom vardır.
» Kaliteli işlerin yapıldığı kaliteli ortamda bulunmaktan zevk almaktayım, iş yoğunluğundan sıkılmayan, ekip çalışmasına özen gösteren müşterinin isteklerini veya gelen talepleri iyi analiz eden bu doğrultuda çalışmalarını gerçekleştiren birisiyim.
» Yaklaşık 5 seneye yakın bir tecrübem vardır,
Saygılarımla...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

mrgokhan21

🌱Yeni Üye🌱
YGC Tasarım Hizmetleri

YGC Tasarım Hizmetleri bünyemize Kreatif İnternet Sitesi tasarımı yapacak takım arkadaşı aramaktayız. Bizlere ulaşabilirseniz iş arayışınızı, kriterlerimiz doğrultusunda karşılık toplantı ile sonuçlandırabiliriz.Gökhan Çamoğlu.2122108811

gogo

🌱Yeni Üye🌱
slm görüşmek isteriz 0212 522 04 50

basbil

🌱Yeni Üye🌱
bayan gogo'ya

sayın gogo görüşmek isteriz demişsiniz ama ben verdiğiniz telefonu arayınca kiminle irtibata geçececiğim,
telefona gogo'yu verin desem heralde gülerler bana ....

gogo

🌱Yeni Üye🌱
sayın gogo görüşmek isteriz demişsiniz ama ben verdiğiniz telefonu arayınca kiminle irtibata geçececiğim,
telefona gogo'yu verin desem heralde gülerler bana ....

ya tabiki isim vermek lazım dimi:tongueout: İş yerindekiler zaten otomatik olarak bana yönlendireceklerinden vermemiştim tabi..Gonca ismim..

basbil

🌱Yeni Üye🌱
oturduğum yer

arkadaşlar bağcılarda ikametkah etmekteyim çamlıca gibi yerler çok uzak kalıyor,
yol durumu 1,5 saati geçince iki tarafa da yük olmaya başlıyor,
saygılarımla.

ugurbera

🌱Yeni Üye🌱
İYİ GÜNLER yaksimden emre matbaa grafiker ariyoruz iyi dercede freehand bilen bize ulaşirmisiniz görüselim 237 13 38