Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Deneyimli matbaa / açık hava reklamcılığı - İstanbul

klavuzcizgisi

🌱Yeni Üye🌱
Deneyimli matbaa / açık hava reklamcılığı

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop / İleri derece
illustrator / İleri derece
indesign / orta derece
Corel Draw / orta derece
Mac os x / ileri derece
windos / ileri derece

İş deneyimi ve içeriği: matbaa - ajans - açıkhava reklamcılığı deneyimlerim var yaklaşık 7-8 yıldır bu işin içerisindeyim, sadece tasarım olarak değil tasarım - baskı - teslimat olarak bir işin her aşamasını takip edip bitirebilir , fiyat çıkartma veya fiyat alımları konusunda da mevcut olan çevremi kullanıp en uygun halini de bulabilirim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: henüz herhangi bir siteye yükleme yapmadım. ama fazlasıyla çalışma örneklerim var.

cw istenilirse gönderilir fakat : burada gereken bütün bilgileri zaten yazdım gerek duyulacağını düşünmüyorum.

İşle ilgili açıklama: uzun süreli kurumsal çalışan dürüst bir iş veren olsun hakkım olanı versin fazlasında gözüm yok.

bahçelievler de yaşıyorum yani istanbul avrupa yakası ilgilenen kişi ve kurumlar bu bilgiye göre iletişim kurarsa sevinirim.

E-posta: dogukan.karadag@gmail.com

Telefon: 0507 250 25 03

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.