Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Deneyimli web tasarımcı / web programcı - Türkiye Geneli

erws

🌱Yeni Üye🌱
deneyimli web tasarımcı / web programcı

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: flash,php,css,html,dreamwiewer,photoshop programlarına en iyi derecelerde hakim

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Web sitesi ve grafik işleri alanında yeni kurulmakta olan firmamıza flash,php,css,html,dreamwiewer,photoshop programlarına en iyi derecelerde hakim , web tasarım ve web programlamada deneyimli dışarıdan çalışacak elemanlar aranmaktadır.

Web sitelerinin yapımı için anlaşılan fiyatın %20 si o işi verdiğimiz tasarımcıya gönderilmektedir.
Grafik işlerinde de aynı oran geçerlidir.

Başvuran adaylar bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Türkiyenin her yerinden başvurular değerlendirilmektedir.

E-posta: sahinersun@windowslive.com

Telefon: 0507 766 51 44

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

novem

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Mail gönderildi.

djtornado

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tel ile ararım sizi goruselım saydıgınız programlar uzerıne egıtım aldım prof olarak hızmet verebılırım su %20 muhabbetınıde gorusuruz bu bır tasarımcıya vermek ıcın az

blackpearl

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.pdftasarim.com
Şimdi siz diyelim ki 1000 TL lik web sitesi işi alacaksınız. Bunu yapacak grafiker arkadaşa 200 TL ödeyeceksiniz. =) 2 ay sonra üzerine para istemeyin de çalışacak arkadaştan xD

exulsa

🌱Yeni Üye🌱
%20 yi sen alman lazım tasarımcı değil, konu sahibi amatör anlaşılan, emeğe saygı...

istanblue34

🌟Usta Tasarımcı🌟
bir işin %80ni alıp insanların sırtından para kazanmakmı amacın ?
bide mail gönderenler var ya

skynetoktay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aslında %20 olayı ilk bakışta yanlış. ama kendisi bütün işleri bir kişiye vermeyeceğinden
50 kişi ile çalışsa ve iş akışı çok ise müşteriyi o bulacak ve işi yaptıracak mantığı ile sanırım yazdı.
mesela elimde bekleyen3 proje var acele bitmesi gerekse bende % ile veririm ama 20 ye değil :)
cem yılmazın dediği gibi %20 hiç olmadım :)))

xjx

🌱Yeni Üye🌱
Bu işi bende ypıyorum moruk ama %20 ile çalışacak webmaster varsa işe almaya hazırım sen kendini geliştir seni alayım :d

burakkose16

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
burakkose.blogspot.com
%20 mi ? Siz web tasarımcıların yaptığı işleri çok küçümsüyorsunuz. Biz sabahtan akşama gece gündüz çalışıyoruz beş kuruş kazanalım diye bizim yaptığımız iştende siz %80 kar alıcaksınız öylemi ? Afedersiniz ama öyle enayi bulmak kolay değil.