Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Deneyimli Yetenekli Grafiker Aranıyor - Trabzon

TopkarEmre

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.topkarmatbaa.com
İLANINIZI GEÇERLİ İSE YENİ BİR KONU AÇARAK YENİLEYİNİZ.

Deneyimli Yetenekli Grafiker Aranıyor

Program/Seviye: Photoshop ,Corel Draw,Freehand,QuarkXpress ve daha fazla program bilen matbaa sektöründe çalışabilecek deneyimli ve deneyimliden ziyade yetenekli grafiker aranıyor.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama:
İyi bir maaş.
Tam Sigorta.
Öyle Yemeği.

E-posta: info@topkarmatbaa.com

Telefon: 0542 728 29 02

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

defragdisx

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar, giresunda oturuyorum. Yüksek okul makine resim mezunuyum. Şu an bir makine fabrikasında 5 yıldır çalışıyorum, bu çalışmanın ilk iki yılı makine resim çizimleri ve makine parça numaralandırma işlemi yaptım, 3D Autodesk İnventor ve AutoCAD kullandım. Sonrasında firmanın bilgi işlemine geçtim, bilgi işlemde firmanın web sayfasını ve grafik işlerini yapmaya başladım, 3 yıldan fazla profosyonel bu işle uğraşıyorum, video editleme, Photoshop (dekupe, retouching vb.), CorelDRAW da grafik tasarım işleri yapıyorum. istenirse referanslar verilir.. mail: *****

Verilen e-mail yada telefon ile firma yetkilisine ulaşınız.

Moderatör tarafında düzenlendi: