Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Depot Film Logo Çalışması

measa

♾️Grafik Gurusu♾️
Yorumlarınızı bekliyorum.

depotlogo.jpg

Yorumlarınızı bekliyorum.

Benzer konular

measa

♾️Grafik Gurusu♾️
Yorum lutfen

fuducuk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.fuducuk.com
Anlatım olarak başarılı, bu açıdan tebrik ederim ve emeğine sağlık. Fakat akılda kalıcılık bakımından fontların çok ince oluşu çalışmanın yaygan oluşu, tek bir noktaya toplanmamış olması problem gibi görünüyor.

pcfaresi

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
yeniguc.com
başarılı bir çalışma. tebrik ederim fakat uzaktan bakınca sarı ışık aynı muhabbet kuşuna benziyor büyüğe bakınca fark ettim

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bence son derece başarılı bir çalışma olmuş. Tebrik ediyorum. Bulunan hataların hiçbirine katılmadığımı da söylemeliyim bu arada.

İyi çalışmalar...

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bence oldukça güzel bir düşünce.Tebrik ederim.Sadece bir önerim olacak belki daha hoş durur düşüncesiyle ;
ışık sistemleri yazsını d harfinin yuvarlak başlangıcından itibaren p harfine kadar yayıp projektör ışıklandırmasını bu yazıyı kaplayacak şekilde odaklasaydınız daha hoş dururdu gibime geliyor.Emeğinize sağlık.

measa

♾️Grafik Gurusu♾️
Cok tesekkür ediyorum herkese. Onerilerinizi dikkate alıcam. Birde o hali ile eklicem.Tekrar tesekkurler

volkansoner

🌱Yeni Üye🌱
ışık sistemleri yazı fontu beni rahatsız etti biraz ince font olsa sanki daha hoş olacakmış gibi güzel çalışma tebrikler

SayBorG

🌟Usta Tasarımcı🌟
ellerine sağlık, bence güzel bir çalışma, ayrıca anlamlı olmuş. büyük haline dikkatli bakınca görünen ufak bir çizim hatası hariç bence sorunsuz. d-e harflerinin birleştiği noktada d nin sapı biraz fazladan aşağı inmiş, orda ufak bir pürüz yaratmış. bu logoya bir eleştiri değildir, bu sadece ortadaki hatayı kaldırmak için. logo kesinlikle güzel. tebrikler.

başarılı bir çalışma. tebrik ederim fakat uzaktan bakınca sarı ışık aynı muhabbet kuşuna benziyor büyüğe bakınca fark ettim

grafiker dediğin yaratıcıdır, ama senin kadarını görmedim. kardeşim çok eğlendirdin beni :))

measa

♾️Grafik Gurusu♾️
ellerine sağlık, bence güzel bir çalışma, ayrıca anlamlı olmuş. büyük haline dikkatli bakınca görünen ufak bir çizim hatası hariç bence sorunsuz. d-e harflerinin birleştiği noktada d nin sapı biraz fazladan aşağı inmiş, orda ufak bir pürüz yaratmış. bu logoya bir eleştiri değildir, bu sadece ortadaki hatayı kaldırmak için. logo kesinlikle güzel. tebrikler.

grafiker dediğin yaratıcıdır, ama senin kadarını görmedim. kardeşim çok eğlendirdin beni :))

Yorum icin tesekkurler :)

Semih Taneri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tebrikler, çok başarılı bir çalışma olmuş. Ancak beni diğer arkadaşların aksine film kelimesi rahatsız etti. Yalın haliyle depot çok çok güzel duruyor. Film onun ahengi bozmuş. Depot'a uygun bir font ve büyüklükle deneme şansınız olabilir miydi :)

kanvegul

🌱Yeni Üye🌱
projektör ışığı olarak siyah beyaz geçiş kullansaydın bence daha iyi olurdu bunun dışında gayet güzel bir çalışma olmuş başarılar

feanorien

🌱Yeni Üye🌱

Depo kelimesinde kullanılan yazı biçimi Turkcell 3G reklamlarında kullanılıyor, ama onunda orjinali amerika menşeili, ancak buradaki uygulamanız başarılı,
T harfi neden açılı? Madem ona açı verdin neden Depo kelimesine vermedin? Depo ayrı T ayrı mı? Hani ayrı yaparsında biraz iğreti durmamış mı?
Spot neden T harfinin üstüne öylesine iliştirilmiş? İlla T ye asılımı olması lazımdı? (aslında havada asılı dıruyor ya neyse)
Film fontu bence çok ince, daha düzgün bir font seçmeliydiniz, neticede kaba iş yapan bir firma sayılabilir depot film adlı firma. sanatsal bir yanı olmayan bir iş o halde font da onu yansıtmalı...
Işık sistemleri yazısı bence görsel imgeler dikkate alınmadan oraya konmuş.
Ana bölüm ile koordinesine neden dikkat edilmedi? bahsi geçen yazının font kalınlığı ile Film yazı font kalınlığı nerdeyse aynı, hangisi ana konu?
Film mi ışık sistemleri mi?

Benim görüşüm Depo bölümüne dokunmayın kalan imgelerde revizyona gidin. Bence bir portfolyo çalışması çıkabilir bu logodan...

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
Fikir ve uygulama güzel elinize sağlık.
Ama depot yazısındaki ışık yansıması biraz gereksiz gibi. Sorun çıkartabilir diye düşünüyorum.
Spot ışığıda direk o haliyle değil de stilize edip kullansanız daha hoş ve estetik durabilir.
Kolay gelsin, elinize sağlık...

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
düşünce güzel ama yazı karakteri zayıf kalmış.

By_HeMŞinLi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.byhemsinli.tr.cx
güzel olmuş ama o ışık T harfinden asılsa daha güzel olurdu, orda T harfinin üstünde... paylaşım için teşekkürler...

Y4s

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
erkanmedia.com
"Işık sistemleri" yazısı t harfine dikey eşlik etse; daha hoş olabilirdi. Emeğine sağlık.