Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dergi İçin Yardmınıza İhtiyacım Var !!!!

plrm195

🌱Yeni Üye🌱
Şimdiye Kadar Olan iş hayatımda matbaa ile ilgili her dalda bişiler yaptım ancak şimdi bir dergi çıkartmak istiyorum..

bu dergi parayla satılmayacak o yüzden parayla satılan dergiler için istenilen bir sürü prosedürü es geçiyorum.

Ben müşterilerimden aldıgım reklam parasına karşılık ajansım dan fatura keseceğim burda problem yok..
Dergiyi bastırdıgım yerdende faturamı alacagım burdada problem yok KDV yi de halletmiş olucam..

Bu dergi için gerek bi yayın hakkı yada izni varmıdır..kendi ajansım üzerindenmi çıkartmam gerekir yoksa böyle bir basım izni falan gerekiyorsa bu izine sahip bir basım evi üzerindenmi çıkartmam gerekir...
Yada bilmedigim başka neler var yada neler yapmam gerekir bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim...Teşekkürler.

prodrive

🌱Yeni Üye🌱
valilikten izin belgesi var.. sorumlu bir de müdürü olması gerekiyor. her ay valiliğe bir adet göndermeniz gerekir. yasal prosedür budur.

sero swordson

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
vali olmalıymışım her ay beleş dergi :)

imkanınız olursa bir avukata danışın, daha sağlam olur. böyle teferruatları iyi araştırırlar.

yardımcı olamadığım için özür dilerim...

eboola

🏅Acemi Tasarımcı🏅
katalog adı altında çıkarırsan.. çok uzun zaman önce bu tür bir çalışma yapmıştık.. ama ayrıntılarını hatırlamıyorum pek..

omerkucukkaya

🌱Yeni Üye🌱
62 sayfa artı 2 sayfa kapak=64 SAYFA, A4 EBATI- KUŞE KAĞIT-İÇLER 135 GR.-KAPAK ÖN ARKA 250 GR. AMERİKAN KAPLAMA özellikleri olan bir dergi bastırmak istiyoruz.
derginin tasarım ve baskı maliyetleri konusunda fiyat teklifi rica ediyoruz.
0537 593 59 06 - 0506 277 48 98 Ömer KÜÇÜKKAYA