Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dershane broşür çalışmam

Benzer konular

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Eudc.jpg

webdesiigner

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çokk karışık olmuş hiç birşey anlaşılmıyor berbat bi çalışma bence.. o kırmızı yıldızlar tam bi amatörce kullanılmasa daha iyiydi sarı kutucuğun içine beyaz bi yazı yazmak hiç mantıklı gelmiyor zar zor okunuyor o beyaz yazı

dream2158

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Berbat

%100 amatör bir çalışma olmuş, hele sarı zemin içine beyaz yazı tam olarak bir fiyasko, o yazı baskıda asla okunmaz..

ewiLdarQ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mesleği kısmında 'eğitimci' yazan eğitimle uğraşsın.. Bırakınız tasarımları grafikerler yapsın..

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Mesleği kısmında 'eğitimci' yazan eğitimle uğraşsın.. Bırakınız tasarımları grafikerler yapsın..

Olur mu? Belki olur..

Misal bende yoldan geçerken kebapçıda çığırtkanlık yapanlar gibi bir anda ''buriiiin buyriiin'' demek istiyorum. Cesaretimi toplarsam yolun ortasında bende bağırmak istiyorum..

Yaptığınız çalışma, dershanenin itibarını zedeler, öğrencilerinizi kaçırır..

İllaki bir şey yapmak istiyorsanız, beyaz zemin üzerine logonuzu koyarak dümdüz çalışmalarınızı yazın.

bys_mavi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Olur mu? Belki olur..

Misal bende yoldan geçerken kebapçıda çığırtkanlık yapanlar gibi bir anda ''buriiiin buyriiin'' demek istiyorum. Cesaretimi toplarsam yolun ortasında bende bağırmak istiyorum..

Yaptığınız çalışma, dershanenin itibarını zedeler, öğrencilerinizi kaçırır..

İllaki bir şey yapmak istiyorsanız, beyaz zemin üzerine logonuzu koyarak dümdüz çalışmalarınızı yazın.