Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Deviant Technology Graphic Studio

YumuşakGe

🌱Yeni Üye🌱
Ang85.jpg

:angel:

Benzer konular

gwmaster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cemilbayram.com
arkadaşım öncelikle şunu söylemek isterim 2 kapalı renk kullanılmış bence biraz açık kullanabilirsin kapalı bir rengin üzerine

YumuşakGe

🌱Yeni Üye🌱
Şey 14 yaşındayım ileride bu meslekte ilerlemek ve profesyonel olmak istiyorum. Bu yüzden şimdiden hafif, hafif başladım. Ek kartım bu hafta içinde gelir gelmez böyle bir site üzerinden kartvizit, logo, web site, afiş, t-shirt tasarımı gibi şeyler yapıp satmayı planlıyorum. Bu açacağım sitenin ismi isede Deviant Technology (Sapkın Teknoloji) olacak. Logo ve kartvizit tamamen bana ait. '-'

cok_yasa_kamil

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
beğendim :)
sağda alttaki e-mail ve web adresi bilerek mi okunmaz halde?

ARES !

🌱Yeni Üye🌱
İşte bu ! Sade ve Şık .. Başarılar .

sagat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Şey 14 yaşındayım ileride bu meslekte ilerlemek ve profesyonel olmak istiyorum. Bu yüzden şimdiden hafif, hafif başladım. Ek kartım bu hafta içinde gelir gelmez böyle bir site üzerinden kartvizit, logo, web site, afiş, t-shirt tasarımı gibi şeyler yapıp satmayı planlıyorum. Bu açacağım sitenin ismi isede Deviant Technology (Sapkın Teknoloji) olacak. Logo ve kartvizit tamamen bana ait. '-'

14 yaşında bu çalışmayı mı yaptınız helal olsun ve şimdiden ileriyi düşünüp ticarete atılmayı planlıyorsunuz

eğer böyle devam ederseniz sanırım ilerki zamanlarda sizin isminizi çokca duycağız

başarılar dilerim

YumuşakGe

🌱Yeni Üye🌱
@depresif_sln teşekkürler. :)
@cok_yasa_kamil Sitede sanırım e-mail ve website vermek yasak. Tüm çalışmalarımda ya blurlanıyor ya siliniyor. :D Teşekkür ederim yorumunuz için.
@ARES ! Çok sağolun. :)
@sagat Zahmet edip yorum yaptığınız için ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Umarım başarabilirim.. *-*

toranj

🌱Yeni Üye🌱
Gerçekten güzel..
İzlemek keyif verdi...

kaozbek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel olmuş. ama bence kırmızı tona lak yaptır daha güzel olur

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
böyle bir site üzerinden kartvizit, logo, web site, afiş, t-shirt tasarımı gibi şeyler yapıp satmayı planlıyorum. Bu açacağım sitenin ismi isede Deviant Technology (Sapkın Teknoloji) olacak. Logo ve kartvizit tamamen bana ait. '-'

deviantart bu işi yapıyor sanıyordum :tongueout:

luccas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Böyle çalışmalara bayılıyorum , Sade ve hoş olmuş renklerde güzel oturmuş , mat selefonda da güzel durur

Eline Sağlık