Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dizgi - Mizanpaj Sorumlusu - İstanbul

aslibadem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dizgi - Mizanpaj Sorumlusu

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Microsoft Word - Çok İyi
Indesign - İyi
Illustrator - İyi
Photoshop - Orta
MathMagic - İyi
QuarkPress - İyi

İş deneyimi ve içeriği: Hukuk Yayınevinde dizgi tasarım sorumlusu olarak görev aldım. Kitabın oluşum aşamasından baskı sonrası tüm sürecine hakimim.
Son olarak özel bir okulun soru bankaları hazırlık ve tasarım süreçlerinde görev almaktayım. Soru bankalarının yanı sıra kurum içi afiş tasarım üzerine aktif görev alıyorum.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Marmara Üniversitesi Basım ve Yayın bölümü mezunuyum. Sonrasında Anadolu Üniversitesi Grafik bölümüne geçiş yaptım. İstanbul Pendik bölgesinde ikamet ediyorum.
Dizgi - Mizanpaj sorumlusu olarak iş deneyimim bulunmaktadır. Yayınevi kısmında yazar görüşmelerinin sağlanıp kitabın dizgisinin tamamlanması sonrasında onaya sunulup kapak tasarımının tamamlanması görevlerinde aktif olarak rol aldım. Baskı firmasına iş tesliminin yapılıp kitap baskıdan geldikten sonra kontrollerinin sağlanması süreçlerine hakimim.
Okul kısmında yazardan gelen kağıda yazılı ham soruların bilgisayara aktarılıp görsellerinin çizimi yeni nesil soru bankalarına uygun hale gelmesi aşamasında aktif görev alıyorum.

E-posta: merveaslihanakkoc@gmail.com