Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dönerci (:

silgi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
img2104g.jpg

img2105y.jpg

img2107t.jpg

sanırım arkadaki insanlar biraz küçük oldu dönerciye göre:worried: artı dönercinin iki kollarda da orantısızlıklar var sanırım. doğrumu bildim acaba :D başka hatalarım neler peki affınıza sığınarak :sleepy: :smile:

Benzer konular

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Seninde söylediğin gibi arkadakiler biraz küçük kalmış ya da dönerci biraz kalıplı diyelim :D:p
Dönercinin kollarda ve burunda bir sorun var gibi görülüyor.Bir de zemin sanki ortaya doğru çökükmüş gibi duruyor bi orantısızlık var sanki yada bana öyle göründü bilemiyorum.Onun dışında güzel olmuş başarılar.

silgi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Seninde söylediğin gibi arkadakiler biraz küçük kalmış ya da dönerci biraz kalıplı diyelim :D:p
Dönercinin kollarda ve burunda bir sorun var gibi görülüyor.Bir de zemin sanki ortaya doğru çökükmüş gibi duruyor bi orantısızlık var sanki yada bana öyle göründü bilemiyorum.Onun dışında güzel olmuş başarılar.

evet şu anda bende dikkat ettim sahiden orta çökmüş gibi duruyor :) tşk. ederim yorumun için :wink:

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bence başarılısın. Henüz çok küçüksün ve çalıştıkça daha da başaırılı olacağına inanıyorum o yüzden eleştirmek istemiyorum.

Emeğe saygılar............

silgi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence başarılısın. Henüz çok küçüksün ve çalıştıkça daha da başaırılı olacağına inanıyorum o yüzden eleştirmek istemiyorum.

Emeğe saygılar............

sınavı geçicek kadar başarabilsem ahhh ahhh :crying: :crying:

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bize yakın objeler herzaman için büyük arkada kalanlar ise öndekilere göre daha küçük gözükür.Fakat senin çiziminde bu orantı kaçmış.Sürekli çizim yaparak bir önceki hatalarını çürüteceğine inanıyorum emeğine sağlık...

silgi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bize yakın objeler herzaman için büyük arkada kalanlar ise öndekilere göre daha küçük gözükür.Fakat senin çiziminde bu orantı kaçmış.Sürekli çizim yaparak bir önceki hatalarını çürüteceğine inanıyorum emeğine sağlık...
bunu fark ettim aslında ama artık çok geçti deyim :) tşk. ederim yorumun için ;) bende inanıyorum umarım olacak :angel: