Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

DREAMWEAVER öğrenmek istiyorum

blueblackstar

🌱Yeni Üye🌱
tşk

arkadaşlar tüm bilgiler için teşekkürler herkese, uzun süredir yazamıyorum, sağ kol alçıda, herşey kısıtlanıyor böyle, bu sürede sol eli geliştirdim ama tek başına çalışmaktan yorgun düşüyo akşamları :) grçekten herkese çok teşekkürler..

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
peki arkadaşlar dreamwer yerine hangi proğramı önerirsiniz. yada birisini seçmek istesek hangisi en iyisi ve kolayı olur.

Editör olarak dremweaver en iyilerdendir.Fakat kolay bir program istiyorsan frontpage i kullanabilirsin.Kolay gelsin.
herkeze merhaba ben web tasarıma başlamak istiyorum bu konuda istekliyim.Hangi programı tavsiye edersiniz tavsiyleriniz nedir? ne yapmalıyım...
Dremweaver sana fazlasıyla yardımcı olacaktır(Fakat editör olarak).Web tasarım için photoshop-flash-dremweaver senini işini faazlasıyla görecektir,her konuda yardımcı olacaktır sana.
Kolay gelsin.
[Dreamweaver - Photoshop - Flash ] Biliyorsan önün açık derim...
%100 Katılıyorum.Ayrılmaz 3l ü:)
ewt megep modüllerini kullanabilirsin. kurcalayarak öğrenilmez.
Ben sitede yayımladım.İsteyen arkadaşlar bu linkten tümünü indirebilirler.
https://www.grafikerler.net/dremweaver-ogrenmek-isteyenler-icin-meb-ders-e-kitap-t22536.html

pardushan

🌱Yeni Üye🌱
Selam sonunda ekledim

Merhaba arkadaşlar sizlere bu konu altından sitemde yayınlamak için dreamweaver dersleri oluşturacağımı söylemiştim. Sonunda ekledim siteme videoları. Şimdilik 5 video koydum
başlıklar :
  • Dw başlangıç
  • Dw yazılarla çalışmak
  • Dw da site tanımı yapmak
  • Dw da tablo eklemek özelliklerini değiştirmek
  • Dw da resim eklemek özelliklerini değiştirmek
Şimdilik bunlar var yakında komple bir sitenin nasıl yapıldığına dair bir video hazırlama planları yapıyorun videoyu oluşturunca siteme koyacağım. Bu arada siteyi hatırlatayım

Moderatör tarafında düzenlendi:

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sayın pardushan;
Site adresi yayımlamak, link vermek ve reklam yapmak yasak.Forum kurallarına bir göz atın=)
-----
Bu kaynak size yardımcı olabilir.

Dreamweaver 8 Türkçe Eğitim Kitabı 608 sayfalık e-kitap:

RapidShare: Easy Filehosting

26237 KB

pardushan

🌱Yeni Üye🌱
site kurallarını okumadım

Site kurallarını okumadım. İyi madem öle bi kuralınız var mesajlarımın tamamını silmenizi ve benim kullanıcı adımı da sitenizden silmenizi isticem. Verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür dilerim.

Ama bişi sorucam rapidshare sitesine neden yönlendiriyorsunuz ziyaretçilerinizi. Bu kendi koyduğunuz kurallara kendinizin uymaması demek olmuyormu acaba.

Ayrıca tek sizin siteniz herşeyin cevabı olamaz. Bence siz kurallarınızı bir gözden geçirin. İnternet paylaşımdır, internet özgürlüktür.

Bu kuralı bana hatırlatmanız beni biraz kırdı açıkçası. Ben sitenizde dreamveawer konusundaki eksikliği gördüğüm, bunun için yardım ederken ve üyelerinize doğru düzgün cevaplar yazarken.

Son düzenleme:

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Lütfen forum kurallarına okuyunuz.

Üyelik İptali:
Forum üyeliğinizi kendi isteğinizle iptal edemezsiniz. Forumda uzun süre çevrimiçi olmamanız durumunda, dönem dönem yapılan silme işlemleri sayesinde, üyeliğiniz otomatik olarak silinir.
Lütfen, üyelik iptali konusunda adminlere m a i l veya özel mesaj atmayınız. Ayrıca hiç bir üye forumda yazmış olduğu mesajları ya da açmış olduğu konuları silinmesini neden belirtmeden isteyemez, böyle durumlarda yönetim kadrosu, nedeni uygun görürse konularınızı ya da mesajlarınızı silebilir. Lütfen boş yere yönetim kadrosunu meşgul etmeyiniz...

pardushan

🌱Yeni Üye🌱
merhaba

Sayın pardushan;
Site adresi yayımlamak, link vermek ve reklam yapmak yasak.Forum kurallarına bir göz atın=)
-----
Bu kaynak size yardımcı olabilir.

Dreamweaver 8 Türkçe Eğitim Kitabı 608 sayfalık e-kitap:

RapidShare: Easy Filehosting

26237 KB

bu arkadaşın koyduğu linkinde benim yazımdaki linke yaptığınızı yaparmısınız arkadaş forum kurallarına uymamış ve başka bir siteye hatta kendi de söylemiş link vermiş. Buyrun görevinizi yapın.

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
bu arkadaşın koyduğu linkinde benim yazımdaki linke yaptığınızı yaparmısınız arkadaş forum kurallarına uymamış ve başka bir siteye hatta kendi de söylemiş link vermiş. Buyrun görevinizi yapın.

Verilen link bir dosya yükleme sitesidir. Global olup kişisel olamaktadır.

Bunu yanlış anlamayınız ve çevirmeyiniz. Sizin rapidshare'de paylaştığınız dosyalar da kurallara aykırı olmayacaktır.

Not: Sizin verdiğiniz linkte kişisel reklam amacı vardır. Siz farkında olmadan da yapmış olabilirsiniz; fakat kurallar böyle gerektirdiğinden, sizin amacınız değil sonucunuz göz önünde bulundurulmaktadır. Bu konuda alınganlık yapmayınız.

baris1981

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım demiş ki dreamweaver gereksiz bir prom. peki bu gördüklerin kimsin eseri?

LeOMaNiA

🌱Yeni Üye🌱
Pc dergilerini takip etmeni öneriyorum.Onlarda çok faydalı bilgiler oluryor...