Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

DREAMWEAVER öğrenmek istiyorum

blueblackstar

🌱Yeni Üye🌱
DREAMWEAVER öğrenmek istiyorum, programı nasıl edinebiliirm ve eğitim cd lerinini nasıl nerden bulabilir uyguna alabilirim? lütfen önerilerini<i bekliyorum

Benzer konular

foxmuld3r

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.epsilos.com
Dreamweaver'ın demosunu Adobe.Com'dan indirebilirsin.

Burdan üye olarak...

Interaktif eğitim setlerini legal bulabileceğin yerleri söylememe pek gerek yok. Internetten sipariş de verebilirsin. Ancak kurumsal bazda çıkarılan eğitim setlerini nerden indiririm dersen, kimse yardımcı olmayacaktır. Warez sitesi değil. Basit bir aramayla internette bulabilirsin. Faslasıyla kaynak var.

Tavsiyem, nette bulunan metinlerle öğrenmeye çalışma, çok büyük vakit kaybı. Eğitim setlerini bul.

korkmaz

🌱Yeni Üye🌱
dreamweaver sitesine gir kardesim ordan sana vidiolu anlatımından ogrene bilirsin ben mesela biliyorum inan bana kimse ogretmedi insanın kendisinde olcak istek olduktan sonra kesin ogrenirsin kardes hadi eyvallah

byvonali

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yoq dreamweaver güzel konu anltım olrak megap te bulabilirsin okullarda bize gösterilen dersler va içinde dreamweaver i başta sona gösteriyo pdf halinde.bulmazsan özel bana yaz..

pardushan

🌱Yeni Üye🌱
selam

yakında *********** sitesinden eğitim videolarına yer vericem
ayrıca şu dreamveawer programına bi arkadaş laf atmış notepad öğren diye ona bi cevap vermeden edemedim. Arkadaşım notepad mi kaldı. Notepad tasarımcısıyım ayakları geçmişte kaldı. Şimdi kimseye söyleme prim vermezler sana Bi web tasarım öğretmenin nasihatı olarak al.

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
gereksiz bi prog. notpat ören senin için daha faydalı olur...
Çok yardımcı olmussun internetten inderebilirsin.. uzun bi süre:D cdleri var hatta deneme sürümleri(tralleri) var heryerden bulabılırsın bende öğrenmek istiyorum :D 2 tane bişey yapıyorum hosta atıorum yamuk fln oluo delı oluyorum kapatıyorum :D

stronger_ht

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

nasıl yani :D

üstad dreamweaver'i en iyi dene yanıl yöntemi ile yapabilirsin bence
sadece ön çalışma olarak yapman gerekenler netteki dersleri yada makaleleri takip et, bir web tasarımı yapmak istiyorsan bence programın tamamını bilmek zorunda değilsin, işini iyi yaptıracak kısımları öğrenmen yeterli kalacaktır.
şahsen ben tamamen bilmeme rağmen kendimce güzel siteler yaptığıma inanıyorum.

TeArS

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.emretoprak.com
notpat ile neler yapabiliyorsun görmek isterim :wink:

yeni başlayan biri için dreamweaver iyi başlangıç bazıları coşar notepad kullan diye ama bence "önce gör sonra oku kodunu" anlamanı ve uygulamanı daha hızlandırır.

squrtle

🌱Yeni Üye🌱
Dreamweaverda Yapabildiklerini Notpad de yapabiliomusun :)

Kardeş Çok Basit Bir Program İndir YükLe 2 saat KurcaLa Öğrenirsin ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:

byahad

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.selcuklureklam.net

nerdeyse tüm web programlama dillerine ait kütüphaneler dreamweaver da mevcut sen kodun ilk iki harfini yazıyosun o isimdeki tüm kodları görebiliyosun ayrıca daha kullanışlı daha anlaşılır ve renki biçimde hatalı yazımlar şak diye ortaya çıkıyor vs..vs..
sen notepad'e siyah beyaz kod yazıcanda sonra kaydedip dosyayı tekrar açıcanda ölme eşşeğim ölme... :D
sadece kod yazarak ne kadar güzel bir tasarım ortaya çıkarabilirsinki :sleepy:

serbay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
peki arkadaşlar dreamwer yerine hangi proğramı önerirsiniz. yada birisini seçmek istesek hangisi en iyisi ve kolayı olur.

Knight_eagle

🌱Yeni Üye🌱
herkeze merhaba ben web tasarıma başlamak istiyorum bu konuda istekliyim.Hangi programı tavsiye edersiniz tavsiyleriniz nedir? ne yapmalıyım...

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
[Dreamweaver - Photoshop - Flash ] Biliyorsan önün açık derim...

UFB16

🏅Acemi Tasarımcı🏅

Bence de tam tersi note pad ile kod yazmaya uğraşacağına dreamweaverda tasarımı yap kodları o çıkarsın, yok ben kodlarıda öğrenmek istiyorum dersen dreamweaver zaten yaptın şeyin kodunu çıkarıyor ordan da gayet güzel öğrenebilrsin.Kolay gelsin:wink:

badreal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar dreamweaverı kurcala öğrenirsin diyosunuzda acaba kaçınız kurcalayarak öğrendiniz ?
ben bu işin 3 yıldır eğitimini görüyorum ve hiçte kurcalayar öğrenmedim,bişeyi öğrenmek istiyorsanız bol bol örnek yapmak lazım.
hem sadece tasarım bölümü yapmakla iş bitmiyor.birde kodlama bölümünü yapmak lazım onun içinde visual web developer öğrenmek gerekiyor...kurcalayarak öğrenen varsa helal olsun derim,
konuyu açan arkadaşım sanada yardımcı olmak için şu açtığım konuyu öneriyorum...ben bu dersler ile dreamvearı öğrendim,eğer sabırlıysan indir oku örneklerini yap derim...ama illaki videolu ders istersen tavsiye etmem..
buyur link burda https://www.grafikerler.net/ders-diye-buna-derim-t20169.html

turkstyle

🌱Yeni Üye🌱
ewt megep modüllerini kullanabilirsin. kurcalayarak öğrenilmez.