Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dünya'nın Farkında Mısınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

splendors

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.gorkemsezer.com
Tipografik, sade ve anlaşılır bir çalışma olmasını istedim.
Sadece illustrator programını kullandım.
Yorumlar için teşekkür ederim ve herkese başarılar.

Bu çalışmayı iletişim bilgileri ile birlikte mail olarak da göndermem gerekiyor değil mi?

2050grkm.jpg

Benzer konular

splendors

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.gorkemsezer.com
2050 yılını görebilmenin formülü

Yaptığım ikinci çalışma.
Bunu da önce açtığım başlığa mı göndermem gerekiyor, bilemedim.

20502.jpg

Herkese başarılar.

eray_k

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
er-art.deviantart.com
"H2O, 2 hidrojen ve 1 oksijen molekülünün birleşmesiyle oluşan suyun formülü"

Bu çok saçma olmuş bence. He tamam, doğru. Fakat bu tip afişlerde neden böyle bir açıklamaya gerek duyduğunu anlayamadım. Sonuçta afiş bu. Bilmeyenler olsa da "Aa bu H2O dedikleri şey de ne lan?" diyecekler. Ya da "Ehehe baksana şurada haşikio yazıyor. Ne alakaysa ehehe. Alakaya maydonoz." diyecek. Yanındaki birisi de "O su demek akıllım..." diyerek aralarında bir espiriye dönüşecek ve reklam akılda kalacak... Anlatabildim umarım...

Ayrıca söylemeden edemeyeceğim. Bizim yapılan çalışmalara saygımız vardır. Kimsenin çalışmasını çalmayız ya da fikir yürütmelerine yardım etmemezlikyapmayız. Aksine belki bu çalışmadan daha farklı şeyler çıkar diye düşünmeye çalışırız. Ya da şahsen öyle yaparım ben. Dip not olarak ekleyeyim dedim. Çalışmalarının çalınacağı endişesiyle yaşama...

Başarılar dilerim...

splendors

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.gorkemsezer.com
@eray_k

H2O'nun suyun formülü olduğunu çok kişi biliyordur, daha ilkokulda öğreniyoruz bunu ama nedense yazma gereği duydum.
Ayrıca kimsenin fikrimi çalacağını düşünmüyorum ve böyle bir endişem de yok çünkü insanların fikrimden fikir çıkarmaları ise beni daha çok memnun eder, benden ilham alındığını görmem hoşuma gider ama taklit ediyorsa hoşuma gitmez anlatmak istediğim budur.
neyse, yorumun için teşekkür ederim, sağol.

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tebrikler çalışmalar çok güzel olmuş

Özellikle 1. yi çok beğendim yarışmada başarılar : )

jackhal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
"H2O, 2 hidrojen ve 1 oksijen molekülünün birleşmesiyle oluşan suyun formülü"

Bu çok saçma olmuş bence. He tamam, doğru. Fakat bu tip afişlerde neden böyle bir açıklamaya gerek duyduğunu anlayamadım. Sonuçta afiş bu. Bilmeyenler olsa da "Aa bu H2O dedikleri şey de ne lan?" diyecekler. Ya da "Ehehe baksana şurada haşikio yazıyor. Ne alakaysa ehehe. Alakaya maydonoz." diyecek. Yanındaki birisi de "O su demek akıllım..." diyerek aralarında bir espiriye dönüşecek ve reklam akılda kalacak... Anlatabildim umarım...

Ayrıca söylemeden edemeyeceğim. Bizim yapılan çalışmalara saygımız vardır. Kimsenin çalışmasını çalmayız ya da fikir yürütmelerine yardım etmemezlikyapmayız. Aksine belki bu çalışmadan daha farklı şeyler çıkar diye düşünmeye çalışırız. Ya da şahsen öyle yaparım ben. Dip not olarak ekleyeyim dedim. Çalışmalarının çalınacağı endişesiyle yaşama...

Başarılar dilerim...

eray son bölümü anlamadım.. Biri senin calismani mi caldi yoksa sen birininkini çalmakla mi suclandin.. Böyle ortaya atmisin ama aciklasan iyi olacak..
Calismalara gelince.. ilki iyi ikincisi daha iyi.. formül kosuna gelince açıklama gerekli bencede... sadece formülün yanına bi yildiz isareti konulabilirdi belki..

splendors

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.gorkemsezer.com
eray son bölümü anlamadım.. Biri senin calismani mi caldi yoksa sen birininkini çalmakla mi suclandin.. Böyle ortaya atmisin ama aciklasan iyi olacak..
Calismalara gelince.. ilki iyi ikincisi daha iyi.. formül kosuna gelince açıklama gerekli bencede... sadece formülün yanına bi yildiz isareti konulabilirdi belki..

aslında formülün yanına yıldız koymuştum ilk önce ama sonra görüntüyü bozuyor diye kaldırdım :)
teşekkür ederim.

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
emeğine sağlık..yarışmada başarılar..

saygılarımla

TangocuTirtil

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1.çalışmada..ünlem yapmışsın..ama çok büyük kullandığın için algılanmasında sorun oluyor.balık çizimlerine uğraşmalıydın..
2.tipografiyi kullanmak güzel..ama tipografi üzerine gitmeyi düşünmüşken daha da üretken olablirdin..balıktan çok aşağı doğru inen füze gibi duruyor..balık formu üzerinde biraz daha yoğunlaşmak gerekeblridi..
başarılar.

splendors

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.gorkemsezer.com
1.çalışmada..ünlem yapmışsın..ama çok büyük kullandığın için algılanmasında sorun oluyor.balık çizimlerine uğraşmalıydın..
2.tipografiyi kullanmak güzel..ama tipografi üzerine gitmeyi düşünmüşken daha da üretken olablirdin..balıktan çok aşağı doğru inen füze gibi duruyor..balık formu üzerinde biraz daha yoğunlaşmak gerekeblridi..
başarılar.

ünleme ekranda bakınca değil de 50x70 afişte sorun olmuyor.
balık çizimlerinin dünya ile uyum içinde olduğunu düşünüyorum, zavalla ufak balıklar onlar :)
bomba görünümüde algı meselesidir bunun için bir şey demeyeceğim.
çok teşekkür ederim düşüncelerin için, başarılar.

splendors

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.gorkemsezer.com
bir yerde 10 şubat gece 00'a kadar başka yerde 20.00a kadar diyor yarışma süresi, hangisi doğru acaba?

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Yarışmaya katılımlar 10 Ocak 2008 Saat: 20:00 de başlayacak, 10 Şubat 2008 Saat:20:00 de sona erecektir.

Bu gibi konuları lütfen burayı tıkladıksan sonra gideceğiniz konuda sorunuz. Ayrıca doğrusu yukarıda yazıldığı gibidir. Gördüğünüz yanlışı bana özel mesaj ile belirtirseniz sevinirim. Özel mesajınız geldiği anda düzeltme yapılacaktır.

Saygılarımla.

splendors

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.gorkemsezer.com
Yarışmaya katılımlar 10 Ocak 2008 Saat: 20:00 de başlayacak, 10 Şubat 2008 Saat:20:00 de sona erecektir.

Bu gibi konuları lütfen burayı tıkladıksan sonra gideceğiniz konuda sorunuz. Ayrıca doğrusu yukarıda yazıldığı gibidir. Gördüğünüz yanlışı bana özel mesaj ile belirtirseniz sevinirim. Özel mesajınız geldiği anda düzeltme yapılacaktır.

Saygılarımla.

özür dilerim, yanlış yere yazmışım.

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
Her iki çalışmada başarılı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...