Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

duvar boyası kovalarına yapıştırılan etiket

kremini

🌱Yeni Üye🌱
duvar boyası kovalarına yapıştırılan etiketin malzemesi nedir bilen varmı ve nerede baskısını yaptırabilirim. tasarımın içinde fotoğraf var yani serigrafi baskı olmaz. lütfen yardımcı olurmusunuz

Son düzenleme:

Benzer konular

sdbz

🌱Yeni Üye🌱
Genelde pp ya da pe olur, yapışkanının hotmelt olması önemli. Flekso baskı yapan her etiketçi bunları basabilir.

konsantre

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Plastik kovanın üretiminde üzerine uygulanan etiket türü OPP'dir. OPP etiket bastırmak için google da arama yaptırabilirsiniz. Elde veya makine ile yapıştırılan normal etiketler ise genelde kuşe kullanılır ayrıca arkadaşın dediği gibi PP veya PE olabilir ancak bunlarda istediğiniz baskı kalitesini yakalamanız çok zordur. Ayrıca PP ve PE'de yapışmama sorunu olabilir çok dikkatli olun.

alperenaybuke

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bulunduğumuz çevrede, sivil toplum kuruluşlarına ve milletvekili adaylarına yapmıştık böyle etiket çalışmalarını geçtiğimiz seçim döneminde.
otobüs durağı, elektrik direği gibi yerlerde kullandılar. bence plastik kovada da tutar.

hatta az önce denedim bir tanesini yapıştırdım kovaya, biraz nemlendirdim bile henüz düşmedi.

isterseniz bu konuda yardımcı olablirz size uygun fiyatlarla.
Bende Hataylı sayılırım bu arada, hemşehri sayılırız :)