Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

E-ticaret sitesi yaptırılacaktır - Türkiye Geneli

gokhantugyan

🌱Yeni Üye🌱
E-ticaret sitesi yaptırılacaktır

Program/Seviye: Merhabalar

Öncelikle, örnek verdiğim sitelerin bir benzerini e- ticaret sitesi kurmak istiyorum, bununla ilgilide bilgimiz ve birşekilde bizimde çalışmalarımız olsada bizde farklı kişiler veya kurumlarla çalışma mantığımız mevcuttur.

İsteğimiz, indirdik.com ve bitenekadar.com tüm bunların mantığına bu şekilde bir e- ticaret sitesi kurmak istiyoruz

Logosu , teması , şekli işleyişi ve tüm güvenlik sistemleri ie fulll bir şekilde bu tarzda teslim edecek , ama yeni bir özgün ve daha iyisini yapabilen kişi veya kişiler ,referansı ,iş bitsede desteği olacak firma yada güvenilir kişi kişiler ve bu siteyi kaça yapar , bu siteyi kaç günde yapar , bu şekilde ödemeleri parça parça alırken karşıya nasıl güvence verir , teknik destek sonrasında verebilen
ve referansları en az yapacağı kadar iyi olan kişi ve kişilerin ulaşmasını rica ederim .

Ayrıca, kesinlikle bilginet.aş ve hemenal.com e- ticaret patketleri yıllık fiyatları ve referansları gayet iyi ordan alabilirim ki almıyorsam , burda ilan veriyorsam
ekonomik ve uyguna yaptırmak yaptırırkende, kalkıp hiç bir emeği katmadan hayali,olmadan emek harcamadan hazır pyasada bulunan e- ticaret paketleri denenmişler var biliyoruz ki neden onları alıp yada ücretsiz.

Opencart,magento,böyle e- ticaret ücretsiz sistemlleri alıp tema koyup , al buyur diyip kazaananlar yazanlar yada basit wordpress , joomla gibi blog sitelerin maliyetleir ücretsiz alıp temaları yerleştirip buyur yapanlar kesinlilke istemiyorum gelmesinler...

biraz farklı olacak lütfen empati

istediklerim yukarda net , yapabilen varsa buyursun mail atsın yada eklesin bir şekilde ulaşsın

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: gökhan tuğyan
skype ve mail ulaşılması
referansları belirtmesi
firmamı sahısmı ve detaylı ücreti, telsim süresi, ödeme seçenekleri, referansları istiyorum
burdan aramam ekonomik olması
ayrıca sonrasında teknik destek alabilmek ,
lütfen hendi hayali ve yaparken empati kurup o siteden kendisi alışveriş yapacak şekliyle yapabilmeli

yoksa kopyala yapıltır ücretisz sistemleri geliştirme veya çin işi mantığıyla gidenler uzak dursun

ekonomik ve iyi olacak şartlr bu yoksa hazır e- ticaret paketleri alınabiliyor. alabilirizde.

E-posta: gokhan.tugyan@gmail.com ,

Telefon:

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

designerk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.designerk.net
ilanınızı şimdi gördüm. Eğer hala geçerli ise yazılı teklif hazırlamadan önce skype üzerinden görüşme yapmak isterim.
uygunsa lütfen bilgi veriniz.
teşekkürler

designerk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.designerk.net
Bu elemanin verdigim teklife cevabi asagidadir.
Okuyup ona gore teklif verin derim ben.
Boyle insanlarla is yapmak icin ayni onun gibi olmak gerekir zannimca...

lan s**tir git canımı sıkma akşam akşam mail atma canımı sıkma kafamıda bozma
11 bin usd diyorsun geri zekalımısın lan sen birde utanmadan mail atıyorsun atma s**tir git keyfini bozarım canını sıkmayım .. emeğini s**tirme..şimdi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

bayguru34

🌱Yeni Üye🌱
o kafayı kaça aldın kardeş

insan hiç emek verdiği aylarını harcadığı projeyi ucuz satarmı 11 bin dolar diyen arkadaş ucuz bile demiş sanırım paraya ihtiyacı var eğer cidden bu projeyi yaptırmak istiyorsan 30bin doları gözden çıkarıcaksın aslında senin kafanda olan birine bu işi 100 binede yapmamaklazım ama arkadaşlar fiyatı yazıyor işte seni uyarıyorum biri çıkar senin bilmediğin açıkkaynak bir scripti sana 1500-2000 liraya satar sende insan emeğinin ucuz olmadığını anlamış olursun

sen uçmuşsun kardeş yukarlar soğuk olur üşütmeyesin

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
yok artık! mesajı yazanı birden algılayamadım işveren sandım sizi... "-" verdim kusura bakmayın. s... git yazsaydınız keşke.

bu kısım işverene! edepsizlik almış başını, yürüdü; her yerde her yerde! saygısız adam. adam gibi adam olun önce. iş olur bir şekilde. öyle tuhaf, gerçekleşmeyecek fantazilerinizle e-ticaret yapamazsınız! öyle ya da böyle içinize sinen, dilinize vuran kötülüğünüz ayağınıza dolaşır. (inşallah) pazarlık diye bir şey var iyi bir dille yapılmalı bu biiirrr... isteklerinizin karşılığı yine de verilen rakam değil bu ikiii... buradan ya da başka yerden zor bulursunuz bu kafayla! terbiyesizlikle nereye? sizin yolunuza tabii de yolunuz yol değil ki!