Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

demirhanca

Boardcast Design
🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.buyuksehirfirmalari.com
Arkadaşlar EDIUS 3-4-5 hakkında yardıma ihtiyacı olanları bu başlık altında toplayalım bende elimden geldiğince yardımcı olacağım programı kullanan arkadaşlarında yardımcı olacağını düşünüyorum.. Edius 5 hakkında daha detaylı bilgiye sahip değilim daha yeni aldık dangılını filan ilerde 5 hakkında da yardımlarda bulunuruz umarım...

Herkese İyi Forumlar...

Benzer konular

senem sevtap

🌟Usta Tasarımcı🌟
Güzel bir konu açmışsın demirhanca aslında beklenende buydu değilmi:)
teşekkürler...

power_aek

🌱Yeni Üye🌱
geçenlerde edius 4.5 programını öğrenmek için bir tane tv kanalından cd istedim bana cd yi verdiler orjinal cdden çekildi yukledim programı açarken
you have 30 days left on your software
please insert the usb key to not show this message

yaziyor ne yapmalıyım

mulazim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
selam bu konuyu amak iyi olmuş ama edius değil tüm video işleem yi ele alsak?

ğpower-eak sana .laç lazım 15kbbüyüklüğünde ben sana yolayayım.. pm atarsan adres evr yolaayayım

s,linmez ise

*************************** burda kardeşim

adersi doğru yazman gerek ilaç yerine kırak ingilizcesini yaz.. indir dosyayı ve prog.fliesten değiştir orjinal exe ile.. hayırlı olsun...

arkadaşlar fragmanhazılama.. reklama filmi çekme.. tantım cd si yapma gibi işelr için bir ekip kurma fikrim var.. after effect , premiere, ulead gibi öenmli ayzlımlardan analyan arkadaşar la konuşalım....

EDIUS Training burda oğrjinal dersletr izleyeilirisniz...

senem sevtap

🌟Usta Tasarımcı🌟
geçenlerde edius 4.5 programını öğrenmek için bir tane tv kanalından cd istedim bana cd yi verdiler orjinal cdden çekildi yukledim programı açarken
you have 30 days left on your software
please insert the usb key to not show this message

yaziyor ne yapmalıyım

Sanırım lisansını almalısın

yhalacoglu

🌱Yeni Üye🌱
edius pro 3 kullanıyoruz. HX-E1 canopus karttan S-video giriş ve s-vide çıkış görüntüsünü monitöre alamıyoruz. lütfen yardım...

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Edius 5 kullanıyorum. Bununla ilgili video dersleri de hazırladım. İsteyen olursa buradan paylaşabilirim?

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben crack değil videolu kurgu dersleri hazırladım onu paylaşabilirim diyorum arkadaşım

kopil1992

🌱Yeni Üye🌱
sa ben edius 5 ile bir video yaptım ama avi veya mpg olarak kaydedemiyorum.yani video şeklinde kaydedemiyorum ne yapmam gerekir acil yardımlarınızı bekliyorum...

lebimyapim

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba edius 5 kullanımını öğrenmeye çabalıyorım yardımcı olabilirseniz sevinirim saygılarımla

cameraman

🌱Yeni Üye🌱
edius usb key yardım :(

arkadaşlar,
daha önce bu yardım sayfasında geçmiş ama silinmiş :( mulazim ve yardımcı olduğu arkadaş, bana da oascioglu@************'dan yardım atabilirse çok sevinirim. programı yükledim ama usb key sorunum var. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

herkese kolay gelsin.

cameraman

🌱Yeni Üye🌱
edius usb key yardım :(

mail adresim: oascioglu@(türkçesi:sıcakposta) :))

HAKKANEN4

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
izmirdetabelareklam.com
üstat bu eidus un diğer programlardan farkı ne bildiğim kadarıyla eidus çok daha profesyonel işlerde kullanılıyor. özellikle tv montaklarında.
Ama affter effeckt kurcalamaya başladım affter effect bana çok daha güzel geldi.mesela training videolarına felan baktım.şahane efektler yapılıyo mevcut bi video üzerinde istediğin patlama efekti istediğin yangın fırtına vesaire kurşun izi kan izi çok şahane geldi bana.eidusun training lerine baktım o kadar cazip gelmedi mesela
eidus - sony vega - affter effect bunların arasındaki maximum fark nedir ve hangi işlerde kullanılır bilgi verebilecek olan varmı acaba ...