Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

eksi derecede folie yapistirma

arda kerman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaslar hava eksi derecede oldugu zaman folye yapistirma teknigi nedir?
Yardimci olacak arkadas var mi???

Benzer konular

ahmetvrl

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.aresreklamhizmetleri.com
:) valla önce derimki üzerini kalın giyin dün cephede folyo kaplarken çok üşüdümde:)
onun haricinde açık havada folyo yapıştırırken folyoyu çok fazla açma derim birde rüzgarı ters tarafına al eğer rüzgar varsa

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
soğuk havalarda malzemeda donukluk oluşur sağlıklı bir yapıştırma gerçekleştirilemez
ısıtılarak yapıştırılması gerekmektedir ama uygulama taze iken soğuk etkisi görecekse malzeme kendini çekebilir

details'in de dediği gibi deneme bile yada dayanıklılık konusunda herhangi bir garanti verme bence ama kısa süreli geçici bir uygulama ise ahmetvrl'in dediği gibi üzerini kalın giyin :)

şimdiden kolay gelsin...

iyi çalışmalar

ebdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Şöyle söyliyim bu denemenin hiç bir artısı olmaz sana, araç giydirme esnasında ortam sıcaklığı 20 derece ve üzeri olmalıdır eğer illede bunu yapmalıyım diyorsan, folyoyu çok az açarak çalışmanı sürdür ve işinin kolaylaşması için sıcak hava tabancası kullan.

aşşk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
vala arkadaşlar ben bayramın 3. günü akşam altıda müşterinin ısrarı üzerine aracını giydirdim hava 5 derece felan dı içerde folyo iki yerde yırıldı tavanı kaplarken geride problem olmadı sayılır ama ben bittim canım çıktı kaplayana kadar o yüzden eğer araç kaplama içinse sorun bence de hiç deneme

ggrafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aşşk' ya müşteri günlar ısınmaya başlayınca görür arabasını, eksinin altında araç kaplanırmı!
sanada yazık .. arabayada.