Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

el ilanı çalışması

Benzer konular

N/A

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
iş yaptıgın firmanın ismi; FİRMA İSMİ mi onu anlamadım :}

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
bir şirket adı olarak çok ilginç bir isim değil mi:)

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
genel anlamda el ilanı için ii bi çalışma ama rahatsız eden bi iki noktaya değinmek istiyorum ön sayfadaki kızı içine alan hattın esnekliğiyle köşelerini kırdığın kutucukların bi uyumsuzluğu var sonra yine ön sayfadaki o dalgalanma efekti gibi bi lens uygulaman var oda network ağı telsiz telefon ağı gibi bişe çağrıştırdı bende turkcel logosununda tepesinde ona benzer bişe var ya ondan sanırım son olarak arka sayfanın zemini hatları düzgün ama düzenlemesi karışık onunda bu kadar gördüm ... :)

by_macintosh

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arka kapaktaki 'doğaya ve insana saygı' yazısı çok bozuyo bence o dar alana sıkıştırmanı anlayamadım aşağıda boş yerin var. Ama el ilanı için güzel çalışma

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
yorumlarınız için teşekkürler. Majestic yorumunu dikkate alıp o bölümü sileceğim teşekkürler, by_macintosh al bölüme biraz daha bilgi gelebilir. O yüzden alt bölüm daha boş oldu. iyi çalışmalar...

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
yorumlarınız için teşekkürler. Majestic yorumunu dikkate alıp o bölümü sileceğim teşekkürler, by_macintosh al bölüme biraz daha bilgi gelebilir. O yüzden alt bölüm daha boş oldu. iyi çalışmalar...

estağfurllah kardeş yorumlarımıza saygı duyduğun ve dikkate aldığın için sen sağol iyi çalışmalar..